FOX Play w sieci TOYA

FOX Networks Group oraz operator TOYA podpisali umowę dotyczącą udostępnienia abonentom aplikacji FOX Play – serwisu VOD dostępnego na: komputerach, iPadach, iPhone’ach oraz smartfonach i tabletach z systemem Android. Wkrótce materiały z aplikacji FOX Play bedą dostępne także za pomocą odbiorników Telewizji 3G.

Dzięki FOX Play Abonenci pakietów cyfrowych TOYA otrzymają dostęp do swoich ulubionych produkcji wkrótce po ich emisji na kanałach FOX i FOX Comedy, oraz serialowej „biblioteki”. Znajdą tu m.in. najsłynniejsze produkcje na licencji FOX Networks Group takie jak „Z Archiwum X”, „The Walking Dead”, „American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona” oraz „Prawomocny”, „Trzecia planeta od słońca”, „Technicy-magicy” czy „Paramedycy” i inne.

Dostęp do platformy posiadają Abonenci pakietów cyfrowych TOYA, w których skład wchodzą kanały FOX (Oszczędny, Wygodny, Bogaty) i FOX Comedy (Bogaty). By zalogować się do FOX Play wystarczy użyć loginu i hasła do Portalu Abonenta w TOYA. Konto w Portalu można założyć na stronie eboa.toya.net.pl podając Kod Abonenta i Hasło z Karty Aktywacji. Z usługi FOX Play można korzystać poprzez stronę foxplay.pl oraz aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android (dostępne bezpłatnie w App Store i Google Play).

Niezmiernie cieszymy się z faktu wprowadzenia usługi FOX Play w Polsce we współpracy z TOYA. Rewolucja cyfrowa zmienia sposób, w jaki korzystamy z mediów, a teraz dzięki FOX Play abonenci mogą w wygodny dla siebie sposób uzyskać dostęp do najlepszej oferty FOX i FOX Comedy w dowolnym miejscu – powiedział Carlos Ortega, wiceprezes wykonawczy FOX Networks Group na Europę Centralną i Wschodnią.

W FOX Networks Group staramy się sprostać zapotrzebowaniu na treści udostępniane w technologii streamingu, oferując innowacyjne produkty i usługi zaprojektowane przez nas i wprowadzane we współpracy z naszymi partnerami. Dziś oferujemy widzom większy wybór, niż kiedykolwiek wcześniej – dodał Carlos Ortega.

Udostępnianie najlepszych pozycji programowych nadawców, w dowolnym czasie i miejscu, to jedno z najważniejszych wyzwań przed którymi aktualnie stoimy. Z doświadczenia wiemy, że to także doskonała cross-promocja dla kanałów „na żywo”. Jeśli znajdziemy coś ciekawego w bibliotece archiwalnych produkcji, wówczas chętniej przełączamy telewizor na ten kanał. Kanały filmowe FOX i FOX Comedy znajdują się w ścisłej czołówce oglądalności wśród Abonentów telewizji cyfrowej TOYA. Dlatego szczególnie cieszy umowa, pozwalająca naszym Abonentom mieć dostęp do bogatych archiwów seriali i produkcji grupy FOX, jednego z największych, globalnych koncernów medialnych na świecie. Kolejnym powodem do dumy jest fakt, że wszystkie materiały z aplikacji FOX Play wkrótce będą dostępne poprzez interaktywny odbiornik cyfrowy w najlepszej jakości Full HD na telewizorze. To pierwsza taka implementacja w Polsce – powiedział Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.

Poza ofertą serialową, aplikacja FOX Play daje dostęp do zwiastunów, wielu dodatkowych materiałów wideo (wywiady, reportaże) i galerii zdjęć, a także pozwala przejrzeć aktualny program kanałów FOX i FOX Comedy.

Użytkownicy po rejestracji konta w aplikacji mają możliwość m.in. tworzenia różnych profili w ramach jednego gospodarstwa domowego, ustawiania przypomnień, oznaczania ulubionych programów czy ich oceniania. Dostępne są funkcje kontroli rodzicielskiej, a także odtwarzania przerwanego programu i przełączenia się na oglądanie na innym urządzeniu.

Aplikacja jest przyjazna rodzinie, prosta w instalacji i w 100% bezpieczna – dla każdego i w każdym miejscu. Poza Polską aplikacja FOX Play dostępna jest również na kilku rynkach w Europie.

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *