VOX FM zachęca do słuchania w wiosennej kampanii (wideo)

1 marca 2016 roku startuje kampania wizerunkowa Radia VOX FM, która potrwa do końca miesiąca. Bohaterami kampanii są słuchacze Radia VOX FM.

W 15- i 30-sekundowych spotach reklamowych Radio VOX FM zamierza udowodnić, że prezentuje najlepszą muzykę rozrywkową, która wprawia w dobry nastrój niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy też pory dnia. W spocie wykorzystano piosenkę zespołu Piękni i Młodzi pt. „Jedno słowo”. Autorem scenariusza jest Grupa 13, a zrealizował go Dział Produkcji Grupy ZPR Media.

Zbliżającą się wiosnę witamy z bardzo dobrymi wynikami słuchalności – VOX FM jest liderem wśród stacji ponadregionalnych, a także z nową kampanią wizerunkową. Stawiamy niezmiennie na muzykę „W Rytmie Hitów”, która łączy ludzi z rożnych środowisk i w różnym wieku. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wykorzystać do tego celu utwór z gatunku disco polo. Pokazujemy, że warto być z VOX FM – radiem zapewniającym najlepszą muzykę i rozrywkę. Taki też będzie temat konkursu towarzyszącego kampanii, który wystartuje już niebawem – mówi Piotr Rzepka, dyrektor programowy Radia VOX FM.

Kampania Radia VOX FM ma zasięg ogólnopolski. Obejmuje telewizję (TVP, TVN, Polsat, TV Puls, pakiet TVN MIX MUX, Polsat MIX Ogólny, VOX Music TV, Polo TV, FOKUS TV), Internet (m.in. Se.pl, Poradnikzdrowie.pl, Muratordom.pl, Mjakmama24.pl, Wp.pl, Onet.pl, Interia.pl), kino (Multikino, Cinema City, Helios). Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *