„Francja bez tajemnic” w TVP Kobieta

Od 31 lipca, w każdą sobotę i niedzielę, o godz. 20.30 TVP Kobieta zaprasza na program „Francja bez tajemnic”. Prowadzący Jamy Gourmaud w trakcie podróży motocyklem odwiedzi m.in. unikatowe ogrody, spotka się z wyjątkowymi ludźmi oraz pokaże widzom urokliwe zakątki swojej ojczyzny. Będzie pięknie, pysznie i przede wszystkim w zgodzie z naturą!

Sprawdź godziny emisji programu „Francja bez tajemnic” w PROGRAMIE TV

Jamy Gourmaud swoją podróż rozpocznie od doliny Loary. Odwiedzi Jardin des Plantes w Paryżu, Jardin Zen d`Erika Borja, Książęce Ogrody warzywne w Chantilly czy południowe ogrody Gwadelupy. Te botaniczne dzieła sztuki funkcjonują w pełnej harmonii z naturą

„Francja bez tajemnic” to także spotkania i rozmowy z pasjonatami kochającymi naturę: ogrodnikami, botanikami, florystami czy opiekunami zbiorników wodnych. W programie podzielą się swoją wiedzą i zawodowymi sekretami.

Jamy Gourmaud spotykać się będzie także z wybitnymi szefami kuchni, którzy pokażą jak przygotować wykwintne dania z owoców, warzyw czy kwiatów zebranych w odwiedzanych ogrodach.

W premierowym odcinku widzowie zobaczą piękne ogrody okalające renesansowy zamek Villandry, w tym jedyny na świecie trzypoziomowy park złożony z ogrodu dekoracyjnego, wodnego, słońca, labiryntu, zielnika i warzywniaka.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

„Francja bez tajemnic”, TVP Kobieta, sobota 31 lipca i niedziela 1 sierpnia o godz. 20:30.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *