Francuski serial „VALIDE” w serwisie CANAL+ online

Uliczny rap, bezkompromisowość, rywalizacja. VALIDE to francuska produkcja CANAL+, która szturmem podbiła rodzimą widownię, notując ponad 33 miliony wyświetleń. Obok profesjonalnych aktorów w serialu pojawili się również znani francuscy raperzy, m.in. Lacrim, Ninho, Soprano, Kool Shen czy Salvatore Esposito. Polska premiera VALIDE już 7 stycznia w serwisie CANAL+ online i na antenie CANAL+ PREMIUM.

Sprawdź godziny emisji serialu „Valide” w PROGRAMIE TV

Clémence to utalentowany młody raper, były dealer narkotyków. Jest równie odważny i kreatywny, co lekkomyślny i impulsywny. Najważniejsi są dla niego dwaj przyjaciele z dzieciństwa i rodzina, na którą zawsze może liczyć. Życie jednak nie jest dla niego łaskawe – w dzieciństwie opuścił go ojciec, jako nastolatek trafił też do poprawczaka. Swoje bolesne doświadczenia przelewa na muzykę, a jego umiejętności dostrzega jedna z największych gwiazd francuskiego rapu. Jednak sojusz szybko przeradza się w niebezpieczną rywalizację. Będąc u progu sławy, młody chłopak przekona się, że w rapie – bardziej niż w jakiejkolwiek innej branży – sukces rodzi konsekwencje.

Producentem i współreżyserem serialu jest Franck Gastambide – znany z takich produkcji jak „Taxi 5” czy „Porn in the hood”. W głównej roli wystąpił Hatik, jeden z najpopularniejszych raperów we Francji. Produkcja zdobyła we Francji ogromną popularność, bijąc rekord oglądalności – od premiery pierwszego sezonu serial obejrzano ponad 33 miliony razy.

Ta pozycja w portfolio serwisu CANAL+ online to kolejny ukłon w stronę miłośników hiphopu. Od niedawna w serwisie możemy oglądać polskie gwiazdy tego gatunku. Użytkownicy CANAL+ online mają do dyspozycji koncerty takich gwiazd jak PRO8L3M, Mata, Sobel i Young Leosia.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Polska premiera VALIDE już 7 stycznia w serwisie CANAL+ online i na antenie CANAL+ PREMIUM od godz. 21:00.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *