Fundacja Radia ZET z akcją pomocową na rzecz Ukrainy

Fundacja Radia ZET we współpracy z Radiem ZET uruchamia akcję pomocową na rzecz ofiar wojny na Ukrainie i obywateli ukraińskich, którzy będą szukać schronienia w Polsce. Akcja jest nagłaśniania na antenie, a do udziału w niej zachęcają w mediach społecznościowych dziennikarze radia.

Solidaryzujemy się z Ukrainą, skąd tysiące ludzi uciekają przed wojną, szukając ratunku w naszym kraju. Dlatego rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy, które zgodnie z misją naszej fundacji przekażemy na najpilniejsze potrzeby związane z ochroną zdrowia ofiar wojny za naszą wschodnią granicą. Dziękujemy wszystkim operatorom telefonii komórkowych, którzy błyskawicznie pomogli nam zorganizować zbiórkę – mówi Aneta Lejman, prezes Fundacji Radia ZET.

Przelewów na rzecz akcji można dokonywać za pomocą płatności elektronicznych, a link do nich znajduje się na stronie głównej Radiozet.pl. Od piątku, 25 lutego, zostanie uruchomiona również zbiórka SMS. Żeby pomóc, wystarczy wysłać SMS o treści „UKRAINA” pod numer 7245 (koszt: 2,46 zł + VAT).

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *