Gala KSW 23 w PPV TV Mobilnej

Od dziś można zamawiać dostęp do emocjonującego wydarzenia sportów walki – 23 Gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się już 8 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Na żywo w systemie „Pay-per-view” (PPV) będą ją mogli obejrzeć klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów DVB-T w ramach usługi TV Mobilna. KSW23 to m.in. pojedynki Mameda Khalidova z Holendrem Melvinem Manhoefem i Michała Materli z Amerykaninem Kendallem Grove. Podczas wieczoru 9. walkę w formule MMA w swojej karierze stoczy Mariusz Pudzianowski. Jego przeciwnikiem jest pochodzący z Mineapolis Sean McCorkle znany również jako „Big Sexy”. Dojdzie także do pierwszej w historii walki o kobiece mistrzostwo KSW. Gala KSW23 będzie dostępna na żywo w cenie 40 zł.

Widzów gali KSW23 czeka bardzo emocjonujący wieczór, bo całe wydarzenie to w sumie aż 7 pojedynków gwiazd polskiej sceny MMA, z których dwa to walki wieczoru: Mameda Khalidova z Melvinem Manhoefem oraz Mariusza Pudzianowskiego z Seanem McCorkle. Amerykanin Kendall Grove będzie kolejnym zawodnikiem z USA, który będzie chciał odebrać mistrzowski pas wagi średniej Michałowi Materli. W programie imprezy w Gdańsku, oprócz walk mężczyzn, przewidziano także spotkanie na ringu Karoliny Kowalkiewicz i Marty Chojnoskiej, które będą walczyć o tytuł Międzynarodowej Mistrzyni KSW.

Dostęp do gali KSW23 mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy dekoderów DVB-T Cyfrowego Polsatu w ramach usługi TV Mobilna (zgodnie z jej zasięgiem). Jednorazowa opłata za dostęp do gali wynosi 40 zł. W ramach promocji użytkownicy usługi TV Mobilna i dekoderów DVB-T w opcji prepaid, którzy od 24 maja zasilą swoje konto na kwotę 119,40 zł (doładowanie za 6 m-cy z góry) uzyskają bezpłatny dostęp do Gali KSW23.

Przekaz z gali w Ergo Arenie będzie nadawany na kanale 99. w dekoderach DVB-T. Gala KSW23 rozpocznie się o godzinie 20:00, a już od godziny 19:30 dla widzów będzie dostępne studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport. Pierwsza walka wieczoru została zaplanowana na godzinę 22:30.

W TV Mobilnej zamówienia dostępu do KSW23 można składać już od 24 maja za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
– Przez SMS o treści: nr dostępu warunkowego dekodera.WALKA, wysłany na nr 7043,
– W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl,
– W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia przyjmowane będą aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godzinie 19:30 w dniu odbywania się gali.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *