Gala ONE Championship: Unbreakabkle na żywo w Fightklubie

W piątek 22 stycznia w Singapurze pierwsza w tym roku gala ONE Championship. Największa azjatycka organizacja MMA rozpoczyna rok mocnym uderzeniem z eventem pełnym znakomitych pojedynków. Całe wydarzenie na żywo na antenie Fightklubu!

Rok 2020 ONE Championship zakończyło w imponującym stylu, serią czterech grudniowych gal, w tym jedną zorganizowaną w święta Bożego Narodzenia. Kolejne dwanaście miesięcy włodarze organizacji rozpoczynają w równie imponującym stylu, trzema wydarzeniami pod jednym wspólnym tytułem Unbreakabkle. Pierwsze z nich już 22 stycznia, następne w kolejne piątki – 29 stycznia i 5 lutego.

Sprawdź godziny transmisji ONE Championship w PROGRAMIE TV

Najbliższa gala zapowiada się doprawdy wybuchowo, o co w największej mierze zadbają Alaverdi Ramazanov i Capitan Petchyindee Academy, którzy zmierzą się ze sobą w walce o pas mistrza świata w kickboxingu. Dla Rosjanina będzie to pierwsza obrona tytułu i jednocześnie jeden z najważniejszych pojedynków w karierze, jego przeciwnikiem będzie bowiem mający wielkie aspiracje i równie duże umiejętności Taj, do którego należy rekord najszybszego nokautu w historii ONE Championship!

Capitan Petchyindee Academy to aktualny numer dwa rankingu i naturalny pretendent do pasa, jak jednak mówi Rosjanin, który relatywnie długo przebywał poza oktagonem: – Myślę, że dłuższa przerwa bardzo mi się przysłużyła, odpocząłem od walk i teraz wrócę do oktagonu jeszcze głodniejszy niż zwykle. Będę bronił tytułu i nie zamierzam go oddawać. Odkąd stałem się jego właścicielem mam jeszcze większą motywację do treningów i zrobię wszystko, żeby dalej został on ze mną.

Ramazanov tytuł zdobył w grudniu 2019 roku podczas gali ONE: Mark of Greatness, pokonując Zhanga Chenglonga. Przez cały ubiegły rok nie miał szansy bronić pasa z powodu wielu gal odwołanych wskutek COVID-19. Teraz jednak dostaje swoją szansę i zrobi wszystko, aby ją wykorzystać. Zadanie będzie miał jednak niesłychanie trudne, Capitan Petchyindee Academy to bowiem niezwykle inteligentnie walczący zawodnik, który w świadomości kibiców zapisał się przede wszystkim nokautem z gali ONE: A New Breed II, podczas której znokautował swojego rywala w zaledwie sześć sekund.

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

Pozostałe walki w ONE Championship: Unbreakabkle zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczymy z nich m.in. legendę mieszanych sztuk walki i byłego mistrza świata ONE w wadze lekkiej, Shinyę Aokiego, byłego mistrz świata ONE w wadze półśredniej Zebaztiana Kadestama i filipińską ikonę sportów walki, fenomenalnego Lito Adiwanga.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *