Gala Sportu Samochodowego 2023 na żywo w Motowizji

Tradycyjnym zakończeniem roku w polskim motorsporcie są gale na których zasłużone trofea oraz szarfy otrzymują najlepsi zawodnicy mijającego sezonu. Jedną z najważniejszych jest Gala Sportu Samochodowego, organizowana przez Polski Związek Motorowy, którą widzowie Motowizji będą mogli śledzić na żywo na antenie oraz social mediach stacji.

Sprawdź godziny transmisji „Gala Sportu Samochodowego” w PROGRAMIE TV

Od kilku lat najlepsi z najlepszych w krajowych mistrzostwach i pucharach dyscyplin sportu samochodowego są honorowani w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Tam okazję do spotkania się mają przedstawiciele wszystkich kategorii, by razem celebrować swoje sukcesy, a także poznać plany na przyszły rok.

Tegoroczną Galę Sportu Samochodowego transmitować będzie Motowizja. Całość wręczania nagród będzie nadawana na profilu stacji na Facebooku. Na antenie natomiast pojawi się część specjalna z wywiadami.

Gala Sportu Samochodowego to wyjątkowe wydarzenie dla każdego uczestnika krajowych rajdów i wyścigów. Sam miałem wielokrotnie ogromną przyjemność stawać na podium, by odebrać mistrzowskie puchary oraz założyć biało-czerwoną szarfę i wiem jak wielkie są to emocje. Chcemy podzielić się tą radością ze wszystkimi miłośnikami sportów motorowych, przede wszystkim z kibicami, z naszymi kolegami i rodzinami. Cieszę się, że to wszystko będzie można zobaczyć na naszej antenie – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

O godzinie 15:00 rozpocznie się wręczenie nagród w dyscyplinach: Wyścigi Górskie, Rajdy Terenowe, Rajdy Samochodowe. W drugiej części, o 18:00, uhonorowani zostaną najlepsi w Driftingu, Rallycrossie/Autocrossie, a także Wyścigach Samochodowych.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *