Gala We Love MMA 59 na żywo w Fightklubie

Największa niemiecka organizacja sportów walki wraca z kolejnym widowiskowym show. Tym razem areną zmagań specjalistów od MMA będzie Frankfurt nad Menem, a całą galę widzowie w naszym kraju obejrzą na żywo w Fightklubie!

Sprawdź godziny transmisji We Love MMA w PROGRAMIE TV

Z perspektywy nadwiślańskiego kibica dużych emocji dostarczyć powinna premierowa zawodowa walka Nikodema Miastkowskiego, który w Jahrhunderthalle skrzyżuje rękawice z Raulem Lemberanskijem. Dla Azera również będzie to profesjonalny debiut. 20-letni Polak w ostatnim roku czterokrotnie wychodził do oktagonu w starciach amatorskich i wszystkie je rozstrzygał na swoją korzyść. Jeszcze w 2021 roku pokonał Cezarego Jacewicza, a już w tym roku rozprawił się z Mustafą Irmakiem, Lorenzo Bartschem i Saifullą Gataevem, wszystkie te zwycięstwa zanotował na galach GMC Fight Night. We Frankfurcie Miastkowski wykona kolejny krok na swojej drodze. Czy będzie to krok zwycięski?

W starciu wieczoru w Jahrhunderthalle w oktagonie zmierzą się Leo Lauber i Alexander Djukic, a stawką ich walki będzie mistrzowski pas organizacji w wadze średniej. Faworytem wydaje się walczący przed rodzimą publicznością Lauber, który w profesjonalnej karierze nie zaznał jeszcze smaku porażki. 33-latek ma na koncie pięć zwycięstw, a od sześciu lat regularnie raz w roku wchodzi do oktagonu, zwycięża i… wraca do niego w kolejnym roku kalendarzowym. W 2022 jeszcze nie walczył, jeśli więc planuje podtrzymać prawo serii, w sobotni wieczór powinien uporać się z bojowo nastawionym i zawsze walczącym całym sercem Alexanderem Djukicem.

W starciu dwóch najbardziej doświadczonych zawodników w Main Cardzie Islam Djabrailov zmierzy się z Ömerem Cankardeslarem. Pierwszy ma na koncie 11 pojedynków, w tym siedem zwycięskich, także ostatni – z maja tego roku – z Manuelem Rodriguezem, który miał miejsce na gali We Love MMA 58. Z kolei Cankardeslar w sobotę powalczy w zawodowej formule już po raz 27. Pochodzący z Kurdystanu fighter początek kariery miał wielce obiecujący, od dwóch lat pikuje jednak coraz bardziej. Od walki z Lom-Alim Eskijewem przegrał siedem kolejnych pojedynków i niewiele zapowiada, aby we Frankfurcie miał przerwać złą passę.

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

Gala We Love MMA 59 w najbliższą sobotę 17 września o godz. 19.00 na żywo w Fightklubie!

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *