„Wierzę w lepszy świat” – koncert Telewizji Polskiej

„Gramy dla wolności i nadziei na lepsze jutro” – ta idea będzie towarzyszyć artystom, którzy już w najbliższą sobotę wezmą udział w wyjątkowym koncercie Telewizji Polskiej. W 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę, w dniu oficjalnego otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej, na elbląskiej scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. „Wierzę w lepszy świat” – uroczysty koncert na żywo z Elbląga już w sobotę, 17 września o godz. 18:00 na antenie TVP1.

Sprawdź godziny transmisji koncertu „Wierzę w lepszy świat” w PRORGRAMIE TV

W tym szczególnym koncercie wezmą udział wybitni artyści. Przed elbląską publicznością i widzami telewizyjnej Jedynki wystąpią: Janusz Radek, Katarzyna Cerekwicka, Kasia Moś, Krzysztof Kiljański, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz, Natalia Sikora, Piotr Cugowski, Ryszard Rynkowski i Tadeusz Seibert, a towarzyszyć im będzie fenomenalna orkiestra Kukla Band pod batutą Zygmunta Kukli.

Usłyszymy polskie przeboje, a wśród nich m.in.: „Nie pytaj o Polskę”, „Dziwny jest ten świat”, „Sen o Victorii”, „Polska Madonna”, „Jaskółka uwięziona”, „Moja i Twoja nadzieja”, „Biały Krzyż”, „Wznieś serce nad zło”, „Biała Flaga”, „Mój jest ten kawałek podłogi”, czy tytułowy „Wierzę w lepszy świat”.  A wszystko to we współczesnych – przygotowanych specjalnie na tę okazję – aranżacjach muzycznych.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PRORGRAMIE TV

Koncert poprowadzi aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny – Grzegorz Miśtal.

Wejście na teren koncertu przy Bulwarach Zygmunta Augusta w Elblągu będzie możliwe od godz. 17:00 – wstęp wolny.

Za scenariusz i reżyserię widowiska odpowiada Beata Szymańska-Masny.

Transmisja koncertu „Wierzę w lepszy świat” już w najbliższą sobotę, 17 września o godz. 18:00 w TVP1.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *