Gala zamknięcia OFF Camera w Polsacie

W niedzielę o 17.45 Polsat pokaże Galę Zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. W tym roku Polsat po raz pierwszy był patronem medialnym wydarzenia.

Gala Zamknięcia Mastercard OFF CAMERA to podsumowanie najważniejszych wydarzeń festiwalu, który odbywał się w Krakowie od 28.04 do 07.05. Podczas Gali zostaną wręczone nagrody przyznawane filmom i twórcom. Prezentowane na festiwalu pierwsze i drugie fabuły reżyserów z całego świata startowały w Konkursie Głównym „Wytyczanie Drogi”, walcząc o Krakowską Nagrodę Filmową Andrzeja Wajdy (25 000 dolarów). W czasie Gali poznamy także laureatów Nagrody Dominiki Kulczyk & dFlights w wysokości 100 000 zł w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, o które ubiegają się rodzime produkcje z ostatnich dwunastu miesięcy.

Przyznane będą również nagrody dla Najlepszej Aktorki, Aktora oraz Mastercard Rising Star – za najlepszy debiut aktorski. W tym roku po raz pierwszy zostanie wręczona także Nagroda Female Voice, przyznawana wybitnie uzdolnionym kobietom, które na co dzień aktywnie działają w polskiej branży filmowej. Swoją nagrodę dla najlepszego filmu przyzna też festiwalowa publiczność.

Sprawdź godziny emisji audycji „Nasz Nowy Dom” w PROGRAMIE TV

Galę poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor, a wystąpią obiecujący muzycy młodego pokolenia – Tomasz Ziętek z Zespołem i Jann z Zespołem. Jann czyli Jan Rozmanowski w przeszłości był już związany z Polsatem. W 2013 roku razem ze swoją rodziną wystąpił w programie „Nasz Nowy Dom”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *