Gentleman! w Czwórce

W najbliższą sobotę, 12 kwietnia o godzinie 18:00, w „Ministerstwie Dźwięku” wystąpi trójmiejska formacja Gentleman!, która zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty pt. „Cinco de mayo”.

Po wielu miesiącach pracy nad nowym krążkiem zespół Gentleman! powrócił na scenę. Trzy lata po wydaniu pierwszego albumu zatytułowanego „Opowiem ci kilka historii” ukazała się kolejna płyta grupy – „Cinco de mayo”. Krążek, inspirowany klimatem trójmiejskich plaż, ale też podróżami po bezkresnych drogach Teksasu i Nowego Meksyku, został nagrany w studiu Dickie Dreams w Gdańsku, prowadzonym przez Krystiana „Goodboy Khrisa” Wołowskiego, który zrealizował, zmiksował i wyprodukował nagrania. Na płycie umieszczono 14 utworów, określanych mianem „trójmiejskiego indie rocka”.

Pierwsza płyta pokazała, że Gentleman! potrafi umiejętnie łączyć alternatywę z popem. Umiejętność ta pozwoliła zespołowi zyskać sympatię publiczności, która do tej pory miała szansę zobaczyć formację na prawie 200 koncertach, m.in. na Heineken Open’er Festival, w Jarocinie, Węgorzewie oraz w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

Czwórka zaprasza do słuchania koncertu w sobotę o godzinie 18:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *