„Miłość potrzebna od zaraz” – kolejna wiosenna premiera w TTV

Już od 14 kwietnia w każdy poniedziałek o 20:40 widzowie będą towarzyszyć bohaterom poszukującym miłości w nowym serialu dokumentalnym  TTV  –  „Miłość potrzebna od zaraz”.

Startujemy z zapowiadaną kolejną premierą wiosennej ramówki TTV. „Miłość potrzebna od zaraz” przedstawia w sposób poruszający i prawdziwy historie bohaterów chcących znaleźć partnera. To studium o kobietach i mężczyznach z krwi i kości poszukujących miłości bez względu na wiek i status społeczny. Nasza oferta programowa poszerza się o kolejny autorski format, który jestem przekonana, że również trafi do serc naszych widzów – podkreśla Lidka Kazen – szefowa kanału TTV.

Każdy z dziewięciu odcinków serialu zaczyna się niewinnie: „Poznam pana, poznam panią…”. Schody zaczynają tuż przed pierwszym telefonem – wrażenie zrobione na samym początku ciężko będzie zatrzeć. Co dalej? Pierwsze zauroczenie, stres, kamery, dreszcz emocji, pomyłki i nietrafione żarty – randka z nieznajomą osobą jest jak bilet jedną stronę. Czy pary zdecydują się na wspólny bilet powrotny? Czy pierwsze randki przerodzą się w coś większego?

Kamera towarzyszy bohaterom w codziennych zmaganiach, przybliża kim są, jakie mają oczekiwania i jakiej osoby poszukują. W pierwszej części odcinka poznajemy bohaterów, widzimy nawiązanie kontaktu z wybranym randkowiczem, obserwujemy przygotowania do spotkania. Kulminacja następuje w drugiej części odcinka podczas wyczekiwanej z ciekawością randki. Kamera pokazuje ich spotkania z kandydatami, rejestruje rozczarowania, frustracje i radości, jednym słowem pełne spektrum reakcji.

Czy to bizneswoman, rolnik, studentka, czy ojciec samotnie wychowujący córkę – każdy pragnie zmienić swój status singla. Chcą wierzyć, że są skazani na miłość. W poszukiwaniu tej jedynej osoby umawiają się na randki korzystając z pomocy biur matrymonialnych lub portali randkowych. Każdy z bohaterów serialu ma różne oczekiwania i swój wymarzony ideał, ale łączy ich jedno – miłość jest im potrzebna natychmiast, od zaraz.

„Miłość potrzebna od zaraz”

Emisja: poniedziałek, godzina 20:45

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *