Od stycznia w TV Puls i PULS 2 będzie można oglądać nominowany do nagrody Emmy serial “Gliniarz i prokurator” oraz serial BBC “Siły pierwotne”. Telewizja Puls kupiła wszystkie 102 odcinki tej pierwszej produkcji oraz 35 odcinków serialu “Siły pierwotne”.
“Gliniarz i prokurator” to kultowy i bardzo lubiany w Polsce serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandytów duet tworzą lokalny prokurator – “Grubas” McCabe -€“ oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i… przypomina go z wyglądu. Serial był dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia.

Bohaterem serialu BBC “Siły pierwotne” jest brytyjski zoolog Nick Cutter, który odkrywa dziwne anomalie czasowe. Razem z grupą współpracowników próbuje wyjaśnić zagadkę pojawiających się na Ziemi dinozaurów i obronić świat przed nadchodzącą zagładą. Serial był nominowany m.in. do nagrody BAFTA za najlepsze efekty specjalne.

“Gliniarz i prokurator”

Premiera:
TV Puls: wtorek, 7 stycznia, godzina 17:00
PULS 2: środa, 8 stycznia, godzina 17:00

Emisja:
TV Puls: poniedziałek-piątek, godzina 17:00
PULS 2: poniedziałek-piątek, godzina 7:00

“Siły pierwotne”

Premiera:
TV Puls: wtorek, 7 stycznia, godzina 17:55
PULS 2: środa, 8 stycznia, godzina 8:00

Emisja:
TV Puls: poniedziałek-piątek, godzina 17:55
PULS 2: poniedziałek-piątek, godzina 8:00

Źródło: Telewizja Puls