„Nowy dzień z Polsat News” w nowej formule i z nowym prowadzącym – Krzysztofem Ibiszem

Rozmowy z Gwiazdami, reportaże z ciekawych miejsc, specjalne cykle tematyczno-poradnikowe, rozmowy na bieżące tematy polityczne oraz zmiana formuły prowadzenia programu – to zaledwie przedsmak zmian w weekendowym wydaniu „Nowego dnia z Polsat News”. Od 4 stycznia 2014 roku do grona prowadzących program dołącza Krzysztof Ibisz, który będzie gospodarzem poranka na zmianę z Joanną Górską oraz Beatą Cholewińską. „Nowy dzień” w weekendy poprowadzi także Mariusz Abramowicz.

Program poranny „Nowy dzień z Polsat News” zmienia formułę w weekendy. W poranku pojawi się lżejsza tematyka, a do studia zostaną zaproszone topowe Gwiazdy m.in. w cyklu „Godzina z Gwiazdą” zobaczymy aktorów, artystów czy celebrytów. Polsat News sprawdzi co u nich słychać, czym aktualnie się zajmują, spyta o bieżące tematy społeczne i polityczne oraz o tematy, które w tej chwili są dla nich najważniejsze. W pierwszym odcinku „Nowego dnia” zobaczymy, m.in. Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tajner, Rafała Brzozowskiego oraz Macieja Zienia. Zień pojawi się w programie jako ekspert modowy i doradzi męskiej części widowni w kwestii trendów w modzie męskiej. W kolejnych wydaniach programu odkryjemy tajniki innych zagadnień, które mogą zainteresować każdego mężczyznę.

Dzięki reporterom krajowym Polsat News poznamy najciekawsze miejsca w Polsce. W cyklach poradnikowych dowiemy się: jak żyć taniej, co warto przeczytać lub zobaczyć; Polsat News zagwarantuje także specjalny poradnik dla całej rodziny, m.in. kredyty, wyjazdy grupowe, pakiety, relaks dla najbliższych i wiele innych tematów. Nie zabraknie także najważniejszych informacji z kraju i ze świata – cogodzinny serwis informacyjny przekażą prezenterzy z newsroomu Polsat News. Do studia zostanie zaproszony także gość, który skomentuje najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia.

Program „Nowy dzień z Polsat News” w weekendy będą prowadziły pary: Joanna Górska, Beata Cholewińska, Krzysztof Ibisz oraz Mariusz Abramowicz. W dni powszednie program prowadzi Bartosz Kurek. Program emitowany jest od godziny 5:58 i trwa 4 godziny.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *