„Głos Regionów” TVP Regionalnej ponownie z rekordem

„Głos Regionów”, cotygodniowy niedzielny program interwencyjny TVP Regionalnej zgromadził 1 marca 2015 roku ponad 270 tys. widzów (udziały 2,5%), ustanawiając w ten sposób kolejny rekordowy wynik oglądalności od momentu startu TVP Regionalna we wrześniu 2013 roku.

Odcinek ten, poświęcony bezwzględności i ignorancji niektórych komorników, spotkał się też z nadzwyczaj aktywnym zainteresowaniem widzów: jeszcze podczas jego trwania wydawcy odebrali ponad 300 telefonów, SMS-ów i maili z komentarzami i opisami innych, znanych widzom, przypadków kontaktów z komornikami. Rekordowy odcinek programu „Głos Regionów” zrealizował Oddział TVP w Olsztynie z gospodarstwa rolnego pod Mławą. W programie uczestniczyli przedsiębiorcy, którym komornicy bezprawnie odebrali samochody i urządzenia rolnicze oraz prawnicy, przedstawiciele komorników i parlamentarzyści.

„Głos Regionów” realizowany jest na żywo, co tydzień z innego miejsca w Polsce. Reporterzy z Oddziałów TVP poruszają w nim sprawy nurtujące lokalne społeczności, ale dotyczące całej Polski. W trakcie programu czynny jest numer kontaktowy 601 600 900, pod którym widzowie mogą komentować poruszane tematy.

8 marca „Głos Regionów” (w niedzielę, o godzinie 12:15 na żywo z Dolnego Śląska) poświęcony będzie strażom obywatelskim. Mieszkańcy nękani kradzieżami i aktami wandalizmu biorą sprawy w swoje ręce, a swoją skutecznością przewyższają służby mundurowe.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *