Golf Channel Polska dostępny na Platformie CANAL+

Stacja telewizyjna Golf Channel Polska pojawi się 23 grudnia br. w ofercie platformy satelitarnej CANAL+. Kanał będzie dostępny dla abonentów pakietu Extra+ i wyższych na pozycji 125.

Sprawdź ofertę kanału Golf Channel w PROGRAMIE TV

Od 23 grudnia br. abonenci platformy satelitarnej CANAL+ otrzymają dostęp do sportowo-lifestylowej stacji Golf Channel Polska. Jest to wyjątkowy, 24-godzinny kanał telewizyjny, oferujący transmisje na
żywo z największych turniejów golfowych świata, popularne programy rozrywkowe oraz wszechstronne informacje na temat tej olimpijskiej dyscypliny sportu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Platformą CANAL+ oraz z umożliwienia abonentom CANAL+ dostępu do bogatej oferty programowej Golf Channel Polska jeszcze w tym roku. Wraz z naszymi
partnerami z CANAL+ spełniamy tym samym świąteczne życzenia wielu fanów golfa w Polsce. Szeroka dostępność Golf Channel Polska na wszystkich wiodących platformach cyfrowych kraju – satelitarnych i kablowych – stała się właśnie faktem. Jest to kolejny przełom w popularyzacji tego wspaniałego sportu i doskonale wpisuje się w lawinowo rosnący trend zdrowego stylu życia w Polsce. Trudno jest wyobrazić sobie lepszy kontekst dla niniejszej informacji – Tiger Woods potwierdził swój wielki powrót zwycięstwami w Japonii i w Australii, a Adrian Meronk jako pierwszy Polak w historii wystartował w rozgrywkach prestiżowego European Tour. Abonentów platformy CANAL+ czekają wielkie golfowe emocje – powiedział Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący Rady Nadzorczej Golf Channel Polska.

Golf od wielu lat nie jest już w naszym kraju egzotycznym hobby zarezerwowanym dla nielicznych, dlatego z wielką radością witamy Golf Channel Polska w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że kanał dostarczy wielu emocji wszystkim fanom tej dyscypliny – powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu CANAL+ w Polsce.

Powrót Tigera Woodsa i awans Adriana Meronka do European Tour to dwie wielkie historie, które zelektryzowały w Polsce nie tylko fanów golfa. Jesteśmy przekonani, że zainteresowanie Polaków tą wspaniałą dyscypliną sportu będzie teraz rosnąć jeszcze szybciej, zarówno dzięki sukcesom naszego rodaka, jak i dzięki istotnemu zwiększeniu dostępności Golf Channel Polska – powiedziała Katarzyna Terej, współzałożycielka i prezes zarządu Golf Channel Polska.

To kolejna istotna umowa sfinalizowana przez Golf Channel Polska w ostatnim czasie – w listopadzie br. stacja poinformowała o podpisaniu wieloletniej umowy z PGA TOUR i Discovery na prawa do transmisji obydwu najważniejszych cyklów turniejów golfowych: PGA TOUR i European Tour, oraz zawodów World Golf Championships, Presidents Cup i Ryder Cup. Już w styczniu kibice golfa będą mieli możliwość podziwiania tak prestiżowych turniejów, jak Sentry Tournament of Champions na Hawajach, Abu Dhabi HSBC Golf Championship, The American Express w Kalifornii, Omega Dubai Desert Classic, czy słynny „najgłośniejszy turniej golfowy świata”: Waste Management Phoenix Open w Arizonie.

Źródło: Golf Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *