Grupa Eurozet – połączone Grupa Radiowa Agory i Eurozet pod jednym szyldem

Agora, jako nowy większościowy wspólnik Eurozetu, podjęła strategiczną decyzję o wspólnej identyfikacji obu grup radiowych. Od tej chwili będą one występować na rynku jako Grupa Eurozet – zmiana sygnalizuje podjęcie walki o pozycję lidera na polskim rynku radiowym. Dodatkowo, działania rozpoczął specjalny sztab operacyjny, składający się z przedstawicieli obu grup, którego zadaniem jest harmonizacja pracy obu zespołów. Priorytetem jest wspólna oferta handlowa nowej Grupy Eurozet.

Dwie grupy radiowe znajdujące się w portfolio Agory rozpoczynają proces intensywnej współpracy. Kolejnym krokiem w tym kierunku, po starcie prac nad ofertą handlową, jest decyzja o występowaniu na rynku pod wspólnym szyldem Grupa Eurozet.

W naturalny sposób chcemy wykorzystać ogromny potencjał tkwiący w obu organizacjach. Wspomoże nas w tym identyfikacja mocno związana z cenioną, drugą największą w Polsce rozgłośnią, czyli Radiem ZET. Dla klientów oznacza to początek relacji z podmiotem, który stawia sobie jasny cel – walkę o pierwsze miejsce na polskim rynku radiowym – komentuje Maciej Strzelecki, prezes Eurozetu i Grupy Radiowej Agory.

Jednocześnie w ramach nowej Grupy Eurozet został powołany specjalny sztab operacyjny, w którym reprezentowane są obie firmy. Jego zadaniem jest stworzenie wspólnej oferty handlowej i zapewnienie płynnej współpracy.

Radio to nasza wspólna pasja – rozwijamy je z myślą o odbiorcach. Słuchacze wszystkich dziewięciu rozgłośni z połączonego portfolio Grupy Eurozet są dla nas najważniejsi. Będziemy kontynuować naszą misję dostarczania im rozrywki oraz informacji na najwyższym poziomie. Jednocześnie rozpoczynamy wspólną pracę, której efektem ma być wzrost satysfakcji naszych obecnych i przyszłych odbiorców. Zaczynamy już dziś – dodaje Adam Fijałkowski, wiceprezes Eurozetu i Grupy Radiowej Agory.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *