Grupa Kamp! zagra w Trójce

W niedzielę, 20 marca 2016 roku, w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi grupa Kamp! z Łodzi. Specjalizujące się w synthpopowych brzmieniach trio podczas koncertu w Trójce będzie promować swój drugi album „Orneta”.

Zadebiutowali cztery lata temu płytą zatytułowaną po prostu „Kamp!”, a ich brzmienie określane jest jako melodyjny synth pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house’u i chill-wave’u. W październiku ubiegłego roku Radek Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomek Szpaderski przypomnieli się słuchaczom nowym wydawnictwem „Orneta”, które promowały utwory „No Need To Be Kind”, „Arsene Wenger” i „Dorian”.

Agnieszka Szydłowska, dziennikarka muzyczna Trójki mówi o „Ornecie”: – Ta płyta brzmi jak zapis podróży do bardzo egzotycznych krajów. Sami muzycy twierdzą natomiast, że: – Ten album jest o nas, o zespole. O tym, jak wyglądają nasze relacje, i o tym, jak żyje się w trasie. Jest tu motyw drogi, zmęczenia, sukcesów i porażek. Właśnie to jest na tej płycie. To jest klucz do tego, jak należy ją odbierać.

Jak ten efektowny, przebojowy miks popu i elektroniki brzmi na żywo, przekonamy się już w niedzielę. Jak obiecują muzycy grupy, podczas ich występu w Trójce nie zabraknie też utworów z debiutanckiej płyty.

Transmisja koncertu Kamp! z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej na antenie Programu 3 Polskiego Radia w niedzielę, 20 marca o godzinie 20:05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *