Katarzyna Cichopek wystąpi w serialu „Policjantki i policjanci”

W najnowszej serii „Policjantek i Policjantów” na antenie Czwórki, jako gość specjalny wystąpi Katarzyna Cichopek. Zagra ona postać Beaty, znanej aktorki, która pada ofiarą wścibskich fotoreporterów. W nowym sezonie serial może się już także pochwalić kolejnym rekordem oglądalności – powyżej 1,9 mln widzów – oraz przyrostem widowni o ponad pół miliona osób.

Po emisji pierwszych ośmiu odcinków czwartego sezonu „Policjantek i Policjantów” średnia widownia serialu liczy ponad 1,8 mln osób i jest o 653 tys. widzów większa niż w pierwszych dwóch tygodniach poprzedniej serii, emitowanej jesienią. Tej wiosny serial dwukrotnie przekroczył już wynik 1,91 mln widzów, bijąc rekordy ustanowione w ubiegłym sezonie.

Początek nowej serii wykazał też wzrost o 24% (SHR All 16-49) i 31% (SHR All 4+), zdobywając ponad 12% udziałów w rynku w obu grupach. Wśród widzów odbierających Naziemną Telewizję Cyfrową, ze startem na poziomie 17,9% (SHR DVBt 16-49) i 16,7% (SHR DVBt 4+), serial zanotował wzrost o odpowiednio 20% i 33%.

Udziały nowego sezonu w grupie komercyjnej wysunęły TV4 w paśmie jego emisji na pozycję trzeciej stacji w Polsce, przed m.in. TVP1 i TVP2. W grupie 4+ Czwórka umocniła się natomiast na czwartej pozycji.

Warto dodać, że wśród stacji odbieranych naziemnie była to aż druga lokata – tuż za Polsatem (w grupie komercyjnej) i za TVP1 (w grupie 4+).

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *