Nowy wiceprezes ds. sprzedaży czasu reklamowego w A+E Networks

A+E Networks UK powołało na stanowiska wiceprezesa ds. sprzedaży czasu reklamowego (Vice President, Ad Sales) Luke’a Duffy’ego, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż reklam na kanałach HISTORY, Lifetime, Crime+Investigation i H2 również na rynku polskim.

Duffy, były szef działu handlowego stacji Channel 5, z dużym doświadczeniem zdobytym w agencjach (Aegis, Starcom), stanie na czele zespołu ds. sprzedaży A+E Networks UK w Londynie. Duffy odpowiada za wszelkie przychody reklamowe generowane zarówno na antenie, jak i poza nią (m.in. w mediach cyfrowych) przez wszystkie kanały A+E Networks w Wielkiej Brytanii, Polsce, krajach Beneluksu, Rumunii i RPA. Jego zadaniem jest również wprowadzenie sprzedaży czasu reklamowego na kolejnych rynkach.

Duffy jest odpowiedzialny za kontakty z domami sprzedaży współpracującymi z A+E Networks na wielu rynkach, w tym z Polsat Media w Polsce, jak również Sky Media (w Wielkiej Brytanii), RTL Netherlands (w Holandii), DSTV Media Sales (w RPA) oraz Transfer (w Belgii). Będzie także odpowiadać za panregionalne kampanie sprzedażowe.

Duffy podlega Nicolasowi Eglau, dyrektorowi operacyjnemu (Chief Operating Officer) A+E Networks UK oraz dyrektorowi generalnemu na obszar Skandynawii, Beneluks, Europy Środkowej i Bliskiego Wschodu (General Manager, Nordics, the Benelux and CEEMEA).

W zeszłym tygodniu do A+E Networks UK dołączył również Matt Westrup jako wiceprezesa ds. operacyjnych (Vice President, Operations).

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *