Grzegorz Osiecki w zespole Sygnałów dnia

Od czwartku, 7 marca do zespołu „Sygnałów dnia” Programu 1 Polskiego Radia dołącza dziennikarz Grzegorz Osiecki, który będzie jednym z prowadzących poranne rozmowy z politykami na antenie stacji.

Grzegorz Osiecki to dziennikarz i publicysta Dziennika Gazety Prawnej specjalizujący się w tematyce politycznej, ekonomicznej, w tym finansów publicznych, ubezpieczeń społecznych i polityki społecznej. Laureat Grand Press Economy w 2019 roku. Nominowany do Grand Press w kategorii news w 2018. Karierę w mediach zaczynał w latach dziewięćdziesiątych w Programie 3 Polskiego Radia, potem w Informacyjnej Agencji Radiowej w Polskim Radiu oraz telewizyjnej Panoramie w TVP 2. Od 2008 r. w „Dzienniku” potem w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Grzegorz Osiecki ze swoim ogromnym doświadczeniem i siłą spokoju będzie wzmocnieniem zespołu „Sygnałów dnia”. Cieszę się, że przyjął propozycję współpracy z radiową Jedynką – mówi Paulina Stolarek, dyrektorka-redaktorka naczelna stacji.

14 lutego br. stanowisko redaktorki naczelnej – dyrektorki Programu 1 Polskiego Radia objęła Paulina Stolarek. Nowymi zastępcami zostali Magda Szturemska i Jacek Czarnecki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *