Kuba Olszewski powraca na antenę Antyradia

Po ponad dwóch latach przerwy Kuba „Kojot” Olszewski powraca w weekendy na antenę Antyradia. W soboty poprowadzi audycję „Najlepszy rock na weekend”, a w niedziele – „Ranking Kojota”.

Oba programy będą emitowane w godzinach 10:00-13:00 i zastąpią „Gastrofazę” Pawła Lorocha. „Najlepszy rock na weekend” to solidna dawka gitarowych brzmień, konkursy z nagrodami i przegląd ciekawostek z całego świata. Z kolei „Ranking Kojota” jest dobrze znany fanom Antyradia i powróci po siedmioletniej przerwie. Kuba Olszewski zabierze słuchaczy w podróż po najróżniejszych tematach, prezentując subiektywne zestawienia rozmaitości ze świata kultury, sportu i życia codziennego. To autorskie zestawienie najciekawszych, intrygujących i najbardziej kontrowersyjnych propozycji z danej dziedziny. Swoje propozycje tematów i antyrankingów będą mogli zgłaszać również słuchacze.

Zapowiadają się świetne antyweekendowe audycje, liczę że przełożą się na wysokie ratingi – mówi Marcin Bąkiewicz, redaktor naczelny Antyradia.

Kuba Olszewski był związany z Antyradiem w latach 2016-2021. Od stycznia 2022 roku jest sekretarzem anteny Radia ZET i pozostaje na tym stanowisku.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *