Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019 w Polsacie

9 czerwca w ramach Earth Festival Uniejów odbędzie się wielki koncert „Gwiazdy dla Ziemi”. Muzyczne widowisko rozpocznie się o godzinie 20.05. Wystąpią w nim: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos Stachursky. Koncert poprowadzą: Aleksandra Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

EARTH FESTIVAL to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: chcemy uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy. To okazja, by w ramach EARTH FESTIVAL nie tylko miło spędzić czas, ale także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych. To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 07-08 lipca 2018 roku w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągnęła do Uniejowa tysiące miłośników dobrej zabawy także z wielu okolicznych miast i ponad milion widzów przed telewizory.

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019” – w niedzielę, 9 czerwca, o godz. 20:05 w Polsacie!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *