„Gwiazdy lombardu” i „Continuum” od kwietnia w PULS 2 (zdjęcie)

W kwietniowej ramówce PULS 2 znajdą się premierowe seriale. Na początku przyszłego miesiąca pojawi się serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu”, a w połowie kwietnia produkcja science fiction „Continuum”. Będą to premiery w telewizji ogólnodostępnej.

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, w którym oceniają wartość przedmiotów przynoszonych przez ich niebanalnych klientów. Są to zarówno niewiele warte pamiątki, jak i drogocenne perełki.

Premierę w kwietniu będzie miał też serial science fiction „Continuum”. Jego akcja toczy się w 2077 roku w Vancouver, gdzie ludzie żyją pod rządami korporacji i w zaawansowanym technologicznie państwie policyjnym. Fabuła koncentruje się na konflikcie pomiędzy grupą terrorystyczną Liber8, która przeniosła się w czasie z 2077 do 2012 roku w Vancouver, a policjantką -€“ Kierą Cameron, która przez przypadek zostaje przeniesiona razem z nimi. Po podróży w czasie członkowie Liber8 decydują się na kontynuowanie swojej brutalnej walki przeciw korporacjom, by zapobiec sytuacji politycznej z 2077 roku.

„Gwiazdy lombardu”

Premiera: sobota, 5 kwietnia, godzina 15:00

„Continuum”

Premiera: środa, 19 kwietnia, godzina 22:00

20120225Continuum

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *