„Gwiazdy polskiego kabaretu” w PULS 2

Co łączy Kabaret Ani Mru-Mru, Artura Andrusa i Grupę MoCarta? Wszyscy ci artyści będą bohaterami programu rozrywkowego „Gwiazdy polskiego kabaretu”, który już od 7 grudnia pojawi się na antenie PULS 2.

W cyklu programów rozrywkowych „Gwiazdy polskiego kabaretu” Telewizja Puls zaprezentuje w swoim kanale PULS 2 występy najpopularniejszych polskich kabaretów, nagrane w latach 2007-2013. W poszczególnych odcinkach programu zaprezentowane zostaną m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Kabaret OT.TO, Kabaret DNO, Kabaret Chatelet, Grupa MoCarta, Artur Andrus, Ireneusz Krosny oraz Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu. Stacja wyemituje 38 odcinków programu. Premiera pierwszych z nich zaplanowana jest na najbliższą sobotę tj. 7 grudnia 2013 roku o godzinie 18:00 oraz niedzielę tj. 8 grudnia na godzinę 16:00. Następne odcinki programu pojawią się w PULS 2 w kolejne grudniowe weekendy.

PULS 2 to drugi kanał Telewizji Puls i najszybciej rozwijający się kanał powstały na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej. W listopadzie zanotował udział w rynku na poziomie 1,43% (SHR, 16-49)., co daje kanałowi rekordowo wysokie 10. miejsce w Polsce.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *