„Gwiazdy na talerzu” w Kino Polska Muzyka

Feel, Pectus, Rafał Brzozowski, Dominika Gawęda z Blue Cafe pojawią się w nowym programie rozrywkowym „Gwiazdy na talerzu” na antenie Kino Polska Muzyka. Artyści zamienią mikrofony na kuchenne noże i zmierzą się z szefami kuchni restauracji w różnych miejscach Polski. Premiera 11 maja 2016 roku o godzinie 22:00.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Podbijają listy przebojów, wprawiają fanów w euforię, ale czy potrafią… gotować? Kino Polska Muzyka zaprosiła gwiazdy polskiej sceny muzycznej do wspólnego gotowania. Efekty będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 22:00 (powtórki w soboty o godzinie 12:00 i niedziele o godzinie 20:00).

„Gwiazdy na talerzu” to nowy program rozrywkowy, w którym najpopularniejsi artyści pojawią się w ciekawych restauracjach w różnych miastach, bynajmniej jednak nie jako goście, ale jako… kucharze. Pod okiem szefów kuchni ugotują wybraną z karty potrawę. Przy okazji opowiedzą o swoich projektach muzycznych, zdradzą zakulisowe anegdoty, przedstawią najnowsze dokonania muzyczne. Czasem towarzyszyć im będą członkowie zespołu lub rodziny. Program poprowadzi Agata Solarska.

W pierwszym odcinku nowego show widzowie będąc mogli zobaczyć, jak zespół Feel przegotowuje prawdziwe amerykańskie burgery w jednej z najciekawszych restauracji Katowic – Sztolnia. Band świętuje właśnie swoje dziesięciolecie. Muzycy podsumują więc dekadę wspólnego grania oraz zaprezentują najnowszą płytę „Feel the best”. Czy zespół pokaże, na co ich stać i to nie jeden raz…?

Gośćmi kolejnych odcinków w najbliższych tygodniach będą czterej bracia Szczepanikowe tworzący zespół Pectus, Rafał Brzozowski i Dominika Gawęda – wokalistka Blue Cafe.

Stacja przewidziała sześć odcinków pierwszego sezonu programu.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *