„Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” na antenie Disney Junior

„Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” to pierwsza produkcja z uniwersum „Gwiezdnych wojen” kierowana do grupy odbiorców w wieku 3-7 lat. Zadebiutuje na antenie Disney Junior już 4 maja o godz. 8:00. Przyjaźń, poczucie odpowiedzialności czy lojalność to tylko niektóre z wartości, jakich bohaterowie serii, a wraz z nimi najmłodsi widzowie, będą się uczyć od legendarnego Mistrza Yody.

Sprawdź godziny emisji serii „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” w PROGRAMIE TV

Nowa seria przedstawia widzom młodych adeptów szkoły Jedi – Kaia, Lys i Nubsa, którzy przechodzą szkolenie prowadzone przez mistrza Yodę. Towarzyszy im przyjaciółka Nash, która jest pilotką statku „Karmazynowy Jastrząb”. Bohaterowie wspólnymi siłami stawiają czoła napotkanym wyzwaniom, pamiętając o wszystkim, czego nauczyli się w szkole Jedi. W każdym odcinku grupa przyjaciół pomaga napotkanym postaciom i przy okazji wyciąga z tych przygód ważne wnioski na przyszłość osadzone w wartościach jakimi są przyjaźń, praca zespołowa, odpowiedzialność, odwaga i nadzieja. 25-odcinkowa seria, dzięki zaskakującej fabule oraz atrakcyjnej formie wizualnej, pozwoli odbiorcom przeżyć niesamowitą, pozytywną przygodę.

Kolejne pokolenia wychowywały się na wartościach płynących z filmów i seriali z tego uniwersum. Teraz seria „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” daje szansę również przedszkolakom na pokochanie tego świata, a ich rodzicom pewność, że uniwersum, które sami dobrze znają, zostanie pokazane w sposób interesujący i dostosowany do ich wieku.

Poza 25 odcinkami serii „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” emitowanymi na antenie Disney Junior, przygotowano również trzy krótkie 3-minutowe epizody przygód adeptów Mistrza Yody.

Sprawdź ofertę kanału Disney Junior w PROGRAMIE TV

Serial „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” oglądaj już od 4 maja na antenie Disney Junior o godzinie 8:00.

Źródło: The Walt Disney Company

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *