Halina Mlynkova poprowadzi „The Voice of Poland”

Halina Mlynkova poprowadzi szóstą edycję „The Voice of Poland” w Dwójce. W roli gospodyni programu pojawi się u boku Tomasza Kammela i Maćka Musiała. „The Voice of Poland” w nowej odsłonie powróci na antenę TVP2 HD już w marcu.

Piosenkarka, była wokalistka Brathanków, od jakiegoś czasu współpracuje już z Dwójką. Ostatnio wraz z Tomaszem Kammelem, Maciejem Musiałem i Barbarą Kurdej-Szatan prowadziła Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu, który okazał się wielkim sukcesem pod względem oglądalności, pokonując imprezy noworoczne pokazywane m.in. przez Polsat i TVN. W przeszłości była też kapitanem drużyny w „Bitwie na głosy” oraz wystąpiła jako ekspert w odcinku „SuperStarcia” poświęconym muzyce folkowej. Oba programy były emitowane przez Dwójkę. Podczas ostatniego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Halina Mlynkova wygrała konkurs SuperPremiery, wykonując, jak sama podkreśla, bardzo osobisty utwór „Ostatni raz”. Ma na koncie dwie solowe płyty.

Halina Mlynkova w programie „The Voice of Poland” zastąpi Magdalenę Mielcarz, która współprowadziła ostatnią edycję show. Premiera szóstej edycji – już w sobotę 7 marca, na antenie TVP2 HD.

tvp2hdhalinamlynkova
Zdjęcie: Jan Bogacz / TVP

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *