Halowe Mistrzostwa Świata – relacje w Programie 1 Polskiego Radia

Tegoroczne Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce odbędą się w dniach 18-20 marca w Belgradzie. Na relacje z zawodów w Programie 1 Polskiego Radia zapraszają dziennikarze redakcji sportowej Jedynki – Cezary Gurjew oraz Rafał Bała.

Sprawdź godziny transmisji Halowych MŚ w lekkoatletyce w PROGRAMIE TV

Polskie Radio towarzyszy polskim sportowcom w najważniejszych dla nich momentach. W Jedynce przez cały rok można usłyszeć m.in. relacje z meczów polskiej reprezentacji, w sezonie zimowym z Pucharu Świata w skokach narciarskich, a w ramach cyklicznych wydarzeń z Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Teraz przyszedł czas na Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. Jedynka przez cały weekend poczynając od 18 marca a kończąc na 20 marca zaplanowała wydłużone serwisy sportowe – m.in. podczas audycji „Cztery Pory Roku”, „W samo południe”, „Muzyczny Ekspres”, „Tu jest muzyka” czy „Muzyczny wehikuł czasu”. Na antenie także specjalne relacje podczas startów Polaków. W Belgradzie o medale powalczą m.in. Ewa Swoboda, Konrad Bukowiecki czy sztafeta pań 4×400 metrów.

Na wspólne przeżywanie sportowych emocji zapraszają Cezary Gurjew i Rafał Bała.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *