Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce w Telewizji Polskiej

W piątek, 18 marca w Belgradzie rozpoczęły się Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce. Transmisje HMŚ 2022 w od piątku do niedzieli Telewizji Polskiej.

Sprawdź godziny transmisji Halowych MŚ w lekkoatletyce w PROGRAMIE TV

Podczas tegorocznych Mistrzostw faworytką do medali jest liderka światowych tabel Ewa Swoboda. Jako dziesiąta kobieta w historii biegów sprinterskich zeszła poniżej siedmiu sekund na 60 metrów. Również pięcioboistka Adrianna Sułek, najlepsza w tym sezonie w swojej dyscyplinie, jest wymieniana jako kandydatka do zdobycia złotego medalu HMŚ.

Realnie o medalu mogą myśleć jeszcze kulomiot Konrad Bukowiecki, czy Damian Czykier na 60 m przez płotki. W dobrej formie są także Angelika Cichocka (800 m) czy Norbert Kobielski (skok wzwyż).

Duże szanse na medal mają Aniołki Matusińskiego, które cztery lata temu zdobyły srebro w sztafecie 4x400m. W świetnej formie są zawodniczki: Justyna Święty-Ersetic oraz Natalia Kaczmarek.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Transmisje HMŚ w Belgradzie będą emitowane w TVP od piątku 18 marca do niedzieli 20 marca. Sesje wieczorne na HMŚ widzowie obejrzą w TVP1 i TVP2. Wszystkie sesje w całości w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej oraz Smart TV. Poranne zawody będzie komentował Jarosław Idzi, a wieczorne Przemysław Babiarz. Oprócz tego od piątku do niedzieli na kanale TVP Sport na YouTube o godz. 10.00 widzowie obejrzą półgodzinny magazyn „Lekkie gadki”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *