Hanna Baka nowym dyrektorem programowym FOKUS TV

1 sierpnia 2014 roku Hanna Baka obejmie stanowisko dyrektora programowego telewizji edukacyjno-poznawczej FOKUS TV i będzie odpowiadać za całościowe funkcjonowanie i rozwój kanału pod względem programowym. Dotychczasowa dyrektor programowa i ds. zakupów Julia Ogińska obejmie stanowisko dyrektora ds. licencji i zakupów programowych.

Zbudowanie pod względem programowym i wprowadzenie na rynek w zaledwie sześć miesięcy kanału edukacyjno-poznawczego było niezwykle trudnym wyzwaniem. Julia wywiązała się z niego bardzo dobrze i teraz otrzymała nowe zadanie. Dla stacji nadszedł czas na zbudowanie silnej pozycji FOKUS TV na rynku telewizyjnym oraz realizację strategicznego celu programowego, jakim jest zwiększenie godzin produkcji własnych. Życzę obu Paniom – Hannie i Julii – powodzenia w realizacji nowych wyzwań – mówi Ewa Lampart, prezes zarządu TV SPEKTRUM.

Hanna Baka pracuje w branży telewizyjnej od ponad 20 lat. Może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w zakresie budowania i realizacji strategii programowych, umiejętności analizy rynku telewizyjnego, selekcji programowej oraz budowania i realizacji strategii komunikacji. Od 1994 roku do 2013 roku związana była z Canal+ a następnie Canal+ Cyfrowy. Przez ostatnie osiem lat pełniła funkcję dyrektora kanału filmowego Ale kino+, a wcześniej była jego menadżerem odpowiedzialnym za stworzenie linii programowej. Ostatnio pracowała w Redakcji Widowisk Artystycznych i Form Studyjnych TVP2. Współpracowała także z FOKUS TV jako doradca ds. programowych.

Źródło: TV Spektrum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *