16-22 sierpnia w PULS 2

W tygodniu 16-22 sierpnia 2014 roku telewizja PULS 2 rozpocznie emisję animacji „Inspektor Gadżet” o przygodach nieporadnego detektywa, który wraz ze swoim psem Łepkiem i siostrzenicą Penny tropi złoczyńców. Na najmłodszych widzów pasma JUNIOR TV czekają też nowe odcinki ich ulubionych animacji „Pies Huckelberry”, „Świat według Ludwiczka”, „Mega Spider-Man”, „Kotopies” i „Był sobie człowiek”. Ponadto PULS 2 przygotował animacje pełnometrażowe, w tym takie produkcje, jak „Amerykańska opowieść: skarb wyspy Manhattan”, „Madeline zaginęła w Paryżu” oraz „Proszę słonia” ze świetnym polskim dubbingiem Wiesława Michnikowskiego, Ireny Kwiatkowskiej, Krystyny Sienkiewicz i Mieczysława Czechowicza.

W piątkowe popołudnie wszystkim widzom stacja proponuje pasmo premierowych filmów: „W krainie ognia i lodu” z utalentowaną Amy Acker, „Na tropie legendy” z młodziutką Ruby O. Fee oraz „Świadek bezbronny” ze znanym z komediowych ról Jennym McCarthy’ejem. Sobotni wieczór jest zarezerwowany dla fanów jedynych w swoim rodzaju filmów o rekinach, które PULS 2 emituje w ramach cyklu Rekiny Krwawe Bestie Oceanów. Tym razem stacja pokaże produkcję „Rekiny z plaży” z udziałem Nicka Hogana II i Brooke Hogan – dzieci słynnej zapaśniczej pary Lindy i Hulka Hoganów. Na nudę nie będą mogli narzekać również fani dokumentów aukcyjnych, ponieważ czekają na nich nowe, premierowe odcinki seriali „Aukcja w ciemno” i „Gwiazdy lombardu”.

„Rekiny z plaży” – PREMIERA
sensacyjny, USA 2011, reż. Mark Atkins, wys. Corin Nemec, Brooke Hogan, Gina Holden, Julie Berman, Nicka Hogana II
Podwodne trzęsienie ziemi otwiera krater głęboko pod powierzchnią oceanu, uwalniając prehistoryczne bestie. Tymczasem, na spokojnej wyspie White Sands, szykuje się wielka plażowa impreza wiosenna, na którą powraca syn burmistrza Jimmy Green. Spotyka on swoją byłą dziewczynę Brendę, obecnie zastępcę szeryfa, która w związku z niepokojącymi alarmami o atakach rekinów i w obawie przed następnymi – chce zamknąć całą plażę…
Emisja: sobota, 16 sierpnia, godzina 22:00

„Na tropie legendy” – PREMIERA
familijny, Niemcy, 2011, reż. Peter Timm, wys. Guido Hammesfahr, Dominique Horwitz, Ruby O. Fee
Laila udaje się na ekscytujące wakacje ze swoją ciocią Yasemin w Bärstadt. W momencie przyjazdu rozpoczyna niesamowitą przygodę. Przyjaciel cioci – Fritz Fuchs – zna miejsce ukrycia legendarnego skarbu Hannibala i chce go odnaleźć. Jednocześnie planuje wyrównać rachunki z fałszywym przyjacielem z dzieciństwa – Romanem Zenkertem – który zostawił go w niebezpiecznej sytuacji i zdradził. Roman także chce odnaleźć skarb. Dlatego porywa trzy małe szczeniaczki, by zwabić Fritza i Lailę do swojego zamku. I choć Laili i Fritzowi udaje się uwolnić szczeniaki, Roman ma jeszcze asa w rękawie…
Emisja: piątek, 22 sierpnia, godzina 16:00

„W krainie ognia i lodu” – PREMIERA
przygodowy, Rumunia 2008, reż. Jean C. Comar, wys. Amy Acker, Tom Wisdom, John Rhys-Davies
Kwitnące niegdyś królestwo panującego króla – Augustina – jest obecnie ubogim krajem głodujących ludzi. Niespodziewanie zostaje ono zaatakowane przez ognistego smoka, który ziejąc ogniem niszczy wszystko dookoła i sprawia, że w kraju panuje chaos. Mieszkańcy zwracają się o ratunek do sąsiedniego królestwa. Panuje tam król – Quilok – który odmawia pomocy biednym, chyba że król Augustin odda mu swoją władzę. Quilok nie musi obawiać się smoka, gdyż właśnie w jego królestwie znajduje się jajo bestii, dobrze chronione na szczycie zamku. Córka króla Augustina, piękna księżniczka – Luisa – postanawia uratować swoje królestwo i sugeruje ojcu, by z pomocą najdzielniejszego rycerza pokonać bestię… Czy zakończenie tej pełnej przygód historii będzie szczęśliwe?
Emisja: piątek, 22 sierpnia, godzina 17:30

„Świadek bezbronny” – PREMIERA
komedia, USA 2008, reż. Charles Robert Carner, wys. Larry The Cable Guy, Jenny McCarthy, Ivana Milicevic
Szeryf małego miasteczka ratuje kobietę, która według niego była porwana. Okazuje się jednak, że jest ona świadkiem koronnym w bardzo ważnym procesie. Teraz będzie musiał znaleźć sposób, żeby ocalić ją i siebie od śmierci z rąk płatnych zabójców.
Emisja: piątek, 22 sierpnia, godzina 19:30

„Amerykańska opowieść: skarb wyspy Manhattan”
animacja, USA 1998, reż. Larry Latham,
W wielokulturowym Nowym Jorku z przełomu XIX i XX wieku Fievel i rodzina myszy imigrantów z Rosji, szuka swojego szczęścia. Pewnego dnia mały Fievel znajduje tajemniczą mapę, która ma go zaprowadzić do sekretnego skarbu. Jednak w efekcie, Fievel i jego przyjaciele odnajdą tajemniczy świat pierwotnych mysich mieszkańców tego regionu, żyjących w ukryciu głęboko pod miastem.
Emisja: sobota, 16 sierpnia, godzina 9:00

„Madeline zaginęła w Paryżu”
animacja, USA 1999, reż. Marija Miletic Dail
Zaginiony wujek przybywa po wielu latach z niezapowiedzianą wizytą do Madeleine. Jej marzenia o prawdziwej rodzinie spełniają się. Szczęście dziewczynki nie trwa jednak zbyt długo. Musi ona wykazać się inteligencją i sprytem, aby nie została rozdzielona z rodziną, której do tej pory nie miała.
Emisja: poniedziałek, 18 sierpnia, godzina 16:00

„Proszę słonia”
animacja, Polska 1979, reż. Witold Giersz
Film animowany opowiadający o przygodach porcelanowego słonia i jego małego przyjaciela Pinia. Pinio bardzo nie lubi swojego niskiego wzrostu. Jego największym przyjacielem staje się przypadkowo znaleziony porcelanowy słoń. Chłopiec dokarmia go porcjami witamin, których sam nie znosi i w końcu figurka słonia przybiera spore rozmiary. Pinio nadaje słoniowi imię Dominik. Wkrótce ogromy słoń zaczyna budzić duże zainteresowanie i grozi mu sprzedanie do cyrku.
Emisja: wtorek, 19 sierpnia, godzina 16:00

„Pies Huckleberry”
animacja, USA 1958
Spokojny, pewny siebie i powolny psi bohater Huckleberry pokonuje każdą przeszkodę z właściwą mu wytrwałością. Wcielając się w swoje różnorodne tożsamości zdarza mu się oswajać lwy, łapać złoczyńców napadających na banki czy prehistoryczne dinozaury. Z pomocą swoich przyjaciół Pixie i Dixie oraz Misia Yogi nic nie jest mu straszne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00 i 12:00

„Świat według Ludwiczka”
animacja, USA 1998
Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, nie należy do najchudszych dzieci. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych, rzucać się śnieżkami w zimie i jeździć na rowerach. Niestety, często przeszkadza mu w tym jego młodszy brat Tommy. Ojciec Ludiego, Andy, pracuje w fabryce traktorów. Mama Ludwiczka jest typową gospodynią domową i ciągle gotuje.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 9:00 i 18:00

„Inspektor Gadżet”
animacja, Francja, Japonia, Kanada, Tajwan, USA 1983, reż. Małgorzata Boratyńska(reżyser wersji polskiej)
Detektyw – Inspektor Gadżet – wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego – udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

„Kotopies”
animacja, USA 1998
Główni bohaterowie serialu „Kotopies” to złączeni ze sobą kot i pies. Pierwszy z nich uważa się za bystrego, eleganckiego i wysublimowanego. W wizerunku przeszkadza mu jego „ogon” czyli pies – głośny i naiwny, który kocha rock’n’rolla, żarcie i patyki. Kot marzy jedynie o spokojnym życiu na kanapie. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, kochają się jak bracia. Razem przeżywają różne przygody i stawiają czoła rozmaitym opryszkom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Mega Spider-Man”
animacja, USA 2012
W ciągu ostatniego roku, Peter Parker jako zamaskowany bohater, chronił Nowy Jork przed groźnymi złoczyńcami. Kiedy dyrektor T.A.R.C.Z.A oferuje Peterowi wzniesienie się na następny poziom, zdobycie nowych umiejętności i zostanie Mega Spider-Manem, ten nie zastanawia się długo. Liceum staje się tajną bazą operacyjną dla młodych bohaterów, którzy pod czujnym okiem dyrektora Fury’ego szkolą swoje umiejętności i toczą walkę ze złoczyńcami.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 14:30

„Był sobie człowiek”
animacja, Francja 1978
Historia ewolucji człowieka. Serial przedstawia dzieje ludzkości od bardzo wczesnych początków do czasów teraźniejszych. Fabuła opowiada losy rodziny, przedstawiając jej codzienne życie na tle różnych epok. Informacje przedstawione w serialu oparte są o fakty historyczne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:30

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; środa, godzina 20:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 20:00; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *