Grabska z-cą dyrektora Biura Marketingu i Sprzedaży w RDC (zdjęcie)

Monika Grabska zostanie Zastępcą Dyrektora Biura Marketingu i Sprzedaży w Polskim Radiu RDC. Od 1 sierpnia 2014 roku zastąpi na tym stanowisku Ilonę Wiśniowską.

Grabska pracę w RDC zaczęła w roku 2012. Dotychczas pełniła funkcję Głównego Specjalisty ds. Komunikacji Marketingowej, tworząc i wdrażając strategię promocyjną dla nowego publicystyczno-muzycznego formatu Polskiego Radia RDC oraz koordynując projekty specjalne. Na nowym stanowisku, oprócz biura marketingu, będzie nadzorowała działania biura sprzedaży.

Monika Grabska od początku pracy zawodowej związana jest z rynkiem radiowym. Zaczynała w dziale sprzedaży Radiostacji (Eurozet – Regie Radio Music), a następnie przeniosła się do Radia BIS – dzisiejszej Czwórki Polskiego Radia. Była również kierownikiem projektów BTL w firmie ART FM. Przed podjęciem pracy w RDC, przez 4 lata zajmowała stanowisko project managera w Broker FM, kierując specjalnymi projektami eventowymi RMF FM, RMF MAXXX i RMF Classic.

Zdjęcie: Marzena Stokłosa
Zdjęcie: Marzena Stokłosa

Z badań Radio Track na terenie Warszawy wynika, że od pierwszego kwartału 2014 roku, Polskie Radio RDC odnotowuje systematyczny wzrost udziału w rynku.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *