HBO Max dostępne w ofercie Vectry

HBO Max – nowa platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, zastępująca HBO GO, jest już dostępna na polskim rynku. Z usługi można korzystać również w Vectrze, w tym najprościej poprzez TV Smart.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Abonenci Vectry z aplikacji HBO Max mogą w wygodny sposób korzystać na dekoderach TV Smart 4K BOX. W praktyce oznacza to prosty i szybki dostęp do serwisu na dużym ekranie, co ma szczególne znaczenie ze względu na wysokiej jakości kontent. Na klientów operatora czekają więc atrakcyjne oferty właśnie z dekoderem TV Smart 4K BOX. HBO Max dostępne jest w ofercie Vectry również jako usługa dodatkowa do Internetu, a także w ramach Pakietu Premium HBO.

Zarówno obecni jak i nowi klienci Vectry mogą nabyć HBO Max w promocyjnej cenie 19,99 zł miesięcznie. Promocja aktywna jest do końca miesiąca.

Klienci Vectry, którzy korzystali z HBO GO, automatycznie uzyskają dostęp do nowej usługi. Ich umowy czy kwestie związane z okresem zobowiązania nie ulegają zmianie. Wystarczy, że zalogują się oni w HBO Max danymi, które dotychczas służyły im do logowania w HBO GO.

HBO Max oferuje użytkownikom seriale, filmy i inne produkcje takich znanych marek, jak m.in.: Warner Bros, czy HBO. Fani historii o superbohaterach z pewnością docenią treści od DC, a najmłodsi – Cartoon Network. Wśród hitów kinowych dostępnych w serwisie HBO Max znajdą się np. Matrix Zmartwychwstania, Diuna oraz King Richard: Zwycięska rodzina.

Co więcej, serwis oferuje użytkownikom dostęp do nowych funkcji, takich jak: możliwość stworzenia do pięciu spersonalizowanych profili (dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji każdego z domowników), brak limitu liczby urządzeń na których można korzystać z jednego konta, opcja oglądania trzech różnych streamów jednocześnie, dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz możliwość oglądania wybranych tytułów w jakości 4K.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *