„Kabaret na żywo. Nowy skŁAD” w Polsacie

Nowy skŁAD to nowe premierowe skecze, nowi prowadzący i gwarancja dobrego humoru! Za oprawę muzyczną tym razem zadba band Torres Brothers. W każdą niedzielę o godzinie 20:00 najlepsi Kabareciarze będą rozśmieszać nas do łez!

Sprawdź godziny emisji audycji „Kabaret na żywo” w PROGRAMIE TV

„Nowy skŁAD” to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych show Polsatu „Kabaret na żywo”. Tym razem do głosu dochodzi redakcja newsów i prowadzących Ewa Błachnio oraz Piotr Gomulec (znani z serii „Młodzi i Moralni”). W tym sezonie powracają również znane i uwielbiane z Kliniki Skeczów Męczących „Dziennikarki zaangażowane” (Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki i Dominika Najdek z Kabaretu K2). Dziewczyny dalej mają ogromne „parcie na szkło” i jak nikt inny znają się na showbiznesie, co będą pokazywać widzom w każdą niedzielę!

Konwencja newsowej redakcji jest pretekstem do prezentacji premierowych skeczy, w tym tekstów Roberta Górskiego w cyklu skeczy „Szkoła na peryferiach”, czyli satyryczne spojrzenie na szkołę ministra Czarnka.

W pierwszym odcinku wielki powrót „Faktów autentycznych”. Ta redakcja nie oszukuje, nie zmyśla i nie służy jednej partii. Dzięki dziennikarzom już w najbliższą niedzielę zobaczmy prawdziwą porcję newsów.

Gościnnie na scenie wystąpi Kabaret K2 ze skeczem „Za wcześnie”. Co się wydarzy, kiedy mąż przyjedzie wcześniej do domu i zastanie swoją żoną w dwuznacznej sytuacji? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę o 20:00 w Polsacie.

Zapraszamy na wycieczkę do lat 90-tych! W skeczu „Idź na całość” uczestnicy powalczą o tak drogocenne w dzisiejszych czasach nagrody jak masło czy benzyna. Czeka nas również wielki powrót prowadzącego program Zygmunta Chajzera, z którym oczywiście dziennikarki zaangażowane przeprowadzą wywiad. Takiej rozmowy w polskim showbiznesie jeszcze nie było!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Kabaret na żywo. Nowy skŁAD na antenie Polsatu w niedzielę 13 marca o godzinie 20:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *