„Hot Shots”, „Hot Shots 2”, „6-ty dzień” w TV Puls

W tygodniu 6-12 lipca TV Puls jak zwykle dostarczy swoim widzom atrakcyjną rozrywkę. Już w sobotę, 6 lipca, kolejna część „Najpiękniejszych baśni braci Grimm” -€“ tym razem „Gęsiareczka”. A wieczorem tego dnia jak zwykle Mocne Sobotnie Kino. W tym tygodniu będą to filmy akcji „Krwawa ofiara” z Christianem Slaterem i Cubą Godding Jr. oraz hit „Tylko strzelaj”, w którym będzie można zobaczyć w głównych rolach nominowanego do Oscara Clive’a Owena oraz Monikę Bellucci.

W niedzielę, 7 lipca TV Puls pokaże chwytającą za serce animację z wytwórni Disney „Stitch! Misja”, jedną z głośniejszych komedii ostatnich dwudziestu lat, czyli „Hot Shots” z Charliem Sheenem oraz film akcji „6-ty dzień”, w którym będzie można zobaczyć legendę kina akcji Arnolda Schwarzeneggera. W poniedziałek i wtorek, 8 i 9 lipca, kanał wyemituje premierowo dwa odcinki serii „Na szlaku z łowcą krokodyli”, który na pewno zadowoli fanów Steve’a Irwina. Poniedziałkowy wieczór to horror „Mantykora: legendarny potwór” i film katastroficzny „Ostatnia misja USS Iowa”. We wtorek, 9 lipca, TV Puls stacja zaprasza fanów ekranizacji przygód Człowieka w Kapturze. Tego dnia rozpocznie się bowiem emisja serialu „Nowe przygody Robin Hooda”, który będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku. Tego samego dnia będzie można zobaczyć komedię „Zabawy z piłką” z Benem Stillerem w roli głównej. Od środy, 10 lipca, rodzina łowcy krokodyli Steve’a Irwina zabierze nas w podróż po świecie dzikiej przyrody -€“ tego dnia TV Puls zacznie bowiem nadawać serię „Steve Irwin: walka o dziką przyrodę”. Również w środę stacja pokaże film przygodowy „W królestwie smoków”, w którym występuje Jeremy Irons. A dzień później „Hot Shots 2”.

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka”
baśń, Niemcy 2009, reż. Sybille Tafel, wyst.: Karoline Herfurth, Florian Lukas, Henry Hübchen, Susanne Bormann
Piękna historia księżniczki Elżbiety, która udaje się w podróż, by poślubić ukochanego księcia Leopolda. Po drodze jedna z pokojówek księżniczki namawia ją, aby zamieniły się rolami. W ten sposób Elżbieta zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi, a pokojówka Magdalena przyszłą panna młodą. Miłości nie da się jednak tak łatwo oszukać…
Emisja: sobota, 6 lipca, godzina 12:50

„Krwawa ofiara”
akcja, Kanad/USA 2011, reż. Damian Lee, wyst.: Christian Slater, Cuba Gooding Jr., Kim Coates
Policjant z wydziału antynarkotykowego od lat walczy z mafią. Jakiś czas temu w skutek rozgrywek z przestępcami stracił żonę i córkę. Teraz nadarza mu się okazja, by pomścić bliskich. Przypadkiem dowiaduje się bowiem o przerzucie do Stanów Zjednoczonych ogromnej partii heroiny. Postanawia, wraz z pomocą byłego żołnierza sił specjalnych -€“ ojcem Porterem -€“ zaplanować krwawy odwet.
Emisja: sobota, 6 lipca, godzina 20:00

„Tylko strzelaj”
akcja, USA 2007, reż. Michael Davis, wyst.: Clive Owen, Monica Bellucci, Paul Giamatti, Stephen McHattie, Daniel Pilon, Greg Bryk
Tajemniczy mężczyzna – Pan Smith – ratuje z opresji ciężarną kobietę. Tym samym zostaje wplątany w bardzo dziwną intrygę. Okazuje się bowiem, że celem mężczyzn, którzy napadli na kobietę jest jej nienarodzone dziecko. Niestety, tuż po porodzie matka umiera od kuli jednego z napastników. Smith natychmiast zabiera noworodka i ucieka. Przestępcy ruszają w ślad za nim…
Emisja: sobota, 6 lipca, godzina 22:00

„Stitch! Misja”
animacja, USA 2003, reż. Tony Craig, Roberts Gannaway
Ta animacja z wytwórni Disneya, to ciepła, wypełniona humorem i chwytająca za serca, rodzinna opowieść o urokliwym obcym. Stitch przybywa na naszą planetę i trafia wprost do rodziny małej Lilo. Częścią tej specyficznej familii jest również zwariowany naukowiec Jumba i towarzyszący mu Pleakley. Lilo i Stitch nie wiedzą, że Jumba przemycił na Ziemię 625 swoich wcześniejszych, podobnych do Stitcha eksperymentów. Zły Kapitan Gantu pragnie odzyskać obcych. Lilo i Stitch muszą powstrzymać kapitana i ocalić rodzinkę „nie z tej Ziemi”.
Emisja: niedziela, 7 lipca, godzina 11:55

„Hot Shots”
komedia, USA 1991, reż. Jim Abrahams, wyst.: Charlie Sheen, Lloyd Bridges, Valeria Golino
Jeden z najlepszych pilotów myśliwców – Topper Harley – na prośbę swoich przełożonych wraca do czynnej służby, aby wziąć udział w niezwykle tajnej operacji wojskowej. Po przybyciu do bazy okazuje się, że Harley ma tam wielu wrogów… Zwariowana komedia parodiująca takie hity filmowe, jak „Tańczący z wilkami”, „Top Gun”, „Dziewięć i pół tygodnia” i „Superman”.
Emisja: niedziela, 7 lipca, godzina 17:00

„6-ty dzień”
akcja, USA 2000, reż. Roger Spottiswoode, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Robert Duvall, Tony Goldwyn
Przyszłość. Doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny -€“ Adam Gibson -€“ odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu: został sklonowany! Mężczyzna, który wygląda i zachowuje się jak Adam zajął jego miejsce w życiu. Wkrótce Gibson, ścigany przez tajemniczych zabójców, dowiaduje się o korporacji, która bezprawnie klonuje ludzi i czerpie z tego milionowe zyski. Szefowie firmy niebawem przekonują się, że sklonowanie Adama było błędem, gdyż ten nie zamierza poddać się i zrobi wszystko, by odzyskać swoje życie.
Emisja: niedziela, 7 lipca, godzina 20:00

„Na szlaku z łowcą krokodyli”
przyrodniczy, 2000
W tej specjalnej serii przygód łowcy krokodyli, Steve, Terri i ich dzieci wyruszają w unikalną podróż po Australii i do serca Ameryki. Odwiedzają najbardziej spektakularne miejsca, słynne geograficznie punkty na mapie oraz rozmaite parki narodowe, którymi szczycą się oba kraje, bo dzięki nim można dotknąć historii, geografii i poznać bliżej „dzikie” życie.
Emisja: poniedziałek i wtorek, 8 i 9 lipca, godzina 12:55 i 13:00

„Mantykora: legendarny potwór”
horror, USA 2005, reż. Tripp Reed, wyst.: Robert Beltran, Jeff Fahey, Chase Masterson
Podczas wojny w Iraku starożytny posąg przedstawiający dwie Mantykory został zrabowany. Niebawem te dwie mityczne bestie z głową mężczyzny, ciałem lwa i ogonem smoka okazują się prawdziwe! Gdy część posągu zostaje zniszczona, bestie budzą się i rozpętują terror w irackich miasteczkach, atakując żołnierzy wysłanych w celu zbadania groźnej sytuacji. I choć nowoczesna broń nie działa na starożytne bestie, siły amerykańskie muszą podjąć z nimi walkę….
Emisja: poniedziałek, 8 lipca, godzina 20:00

„Ostatnia misja USS IOWA”
katastroficzny, USA 2012, reż. Thunder Levin, wyst.: Mario Van Peebles, Carl Weathers, Johanna Watts
Tajemnicza flota statków rozpoczyna wojnę, która może zagrozić Ziemi. Tylko załoga USS Iowa jest w stanie zapobiec globalnej zagładzie.
Emisja: poniedziałek, 8 lipca, godzina 21:55

„Nowe przygody Robin Hooda”
serial, akcja, USA 1996, wyst.: Matthew Porretta, Martyn Ellis, Anna Galvin
Anglia, koniec XII wieku. Legendarny rozbójnik -€“ Robin Hood -€“ i jego kompani: Mały John, Marion i brat Tuck po raz kolejny okradają bogatych, a ich dobra rozdają biednym. Ich zaciekłym wrogiem jest okrutny i podstępny szeryf z Nottingham. Walkę z nim toczą nie tylko przy pomocy łuku i miecza, ale również… magią.
Emisja: poniedziałek -€“ piątek, godzina 15:00
Premiera: wtorek, 9 lipca, godzina 15:00

„Zabawy z piłką”
komedia, Niemcy/ USA 2004, wyst.: Ben Stiller
Właściciel podupadającej siłowni o swojsko brzmiącej nazwie Szary Przeciętniaczek ma kłopoty. Siłownię chce bowiem przejąć opętany żądzą władzy megaloman, do którego należy sieć klubów fitness Globalna Siłownia. Jedynym ratunkiem dla zadłużonego Szarego Przeciętniaczka jest zwycięstwo w turnieju zbijaka nad drużyną Globalnej Siłowni. Problem w tym, że klienci Przeciętniaczka, to banda nieudaczników, którzy nie odróżniają piłki od boiska. A do turnieju zostało zaledwie kilka tygodni… Ale od czego są wola walki i duch sportowej rywalizacji?
Emisja: wtorek, 9 lipca, godzina 20:00

„Steve Irwin: walka o dziką przyrodę”
przyrodniczy 2012
Żona Steve’a Irwina -€“ Terri -€“ oraz jego dzieci -€“ Bindi i Robert -€“ kontynuują dziedzictwo australijskiego podróżnika. Poprzez ten unikatowy serial mogą pokazać swoją pracę na terytorium australijskiego zoo. Każdego dnia uczestniczą w niespotykanych nigdzie indziej sytuacjach, takich jak: usunięcie zęba tygrysowi lub pomoc misiowi koala, który został potrącony przez samochód… Dzięki swojemu zaangażowaniu i miłości do przyrody kontynuują walkę Steve’a o jej ochronę.
Emisja: poniedziałek -€“ czwartek, godz. 13:00
Premiera: środa, 10 lipca, godz. 13:00

„W królestwie smoków”
przygodowy, USA/ Czechy 2000, reż. Courtney Solomon, wyst.: Jeremy Irons, Bruce Payne, Justin Whalin, Marlon Wayans
Wielki czarnoksiężnik -€“ Profion -“ pragnie zawładnąć tronem baśniowego królestwa Izmer. W tym celu zabija jego prawowitego króla. Władzę po nim przejmuje jego córka – księżniczka Savina – która prędzej poświęci swoje życie, niż pozwoli na to, by Profion zasiadł na tronie. Nie wie jednak, że aby go pokonać, będzie musiała zmierzyć się z całą armią przerażających smoków.
Emisja: środa, 10 lipca, godzina 20:00

„Hot Shots 2”
komedia, USA 1993, reż. Jim Abrahams, wyst.: Charlie Sheen, Lloyd Bridges, Richard Crenna, Valeria Golino
Tropper Harley żyje w buddyjskiej świątyni. Jego dawny niekompetentny dowódca jest teraz w Białym Domu, a gdzieś na Środkowym Wschodzie grupa amerykańskich zakładników oczekuje wybawienia. Tym razem Topper Harkley wyrusza do Iraku, gdzie Saddam więzi amerykańskich żołnierzy i jednego cennego naukowca. Oczywiście jedynie Harley jest w stanie przeprowadzić niekonwencjonalną, brawurową akcję ratowniczą. Ale jak go do tego skłonić?
Emisja: czwartek, 11 lipca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *