„Hotel 13” od dziś w Nickelodeon

Szóstka przyjaciół ze szkoły pracuje w pięknym hotelu położonym tuż przy plaży. Brzmi pięknie, jednak miejsce to skrywa pewien sekret. Gdzie znajduje się zaginiony pokój numer 13?

Nowy serial stacji Nickelodeon zaczyna się bardzo tajemniczo. Tom, mądry i pomysłowy wynalazca, dostaje wiadomość, która kieruje go do tytułowego hotelu, w którym musi odnaleźć pokój nr 13. Zaciekawiony przyjeżdża na wybrzeże, gdzie podaje się za studenta, który szuka tymczasowej pracy w hotelu. Jak się okazuje, zadanie znalezienia pokoju nr 13 nie jest wcale takie proste. Wobec tego, Tom musi szukać pomocy w rozwikłaniu zagadki u innych pracowników. Wśród nich jest Anna oraz jej najlepsza przyjaciółka, Liv.

Oczywiście poznamy również innych pracowników hotelu. Jedni będą przyjaźnie nastawieni, inny nie rzadko zadziałają na niekorzyść Toma. Flo jest praktykantem w kuchni, a także początkującym magikiem. Oszalał z miłości do zadufanej w sobie Victorii, która została zmuszona do pracy przez bogatą matkę.

Kucharz Lenny i Ruth, która jest sprzątaczką, zawsze służą pomocą, życiową radą oraz plotką, które nie zawsze okazują się pomocne dla głównych bohaterów.

Źródłem największych intryg i niezgody jest Jack, przełożony wszystkich pracujących w hotelu studentów, a także syn właściciela, Richarda Leopolda. Chłopak ciągle próbuje skłócić ze sobą wszystkich pracowników. Jack za wszelką cenę stara się sprostać oczekiwaniom swojego ojca, który również, w tajemnicy przed wszystkimi, poszukuje pokoju nr 13.

Codzienne życie w hotelu przyniesie wiele ciekawych, śmiesznych, ale też intrygujących sytuacji. Bohaterów czekają atrakcje, takie jak: impreza w stylu hawajskim, turniej siatkówki plażowej czy ekipa filmowa, robiąca zdjęcia na terenie hotelu. To będzie dla nich przygoda życia.

„Hotel 13”

Premiera: poniedziałek, 10 lutego, godzina 20:10 (2 odcinki)
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 20:10 (2 odcinki)

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *