„I Like It” w Czwórce

Na antenie telewizyjnej Czwórki (TV4) 8 października 2012 roku zadebiutuje program „I Like It” przypominający największe przeboje muzyki rozrywkowej lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych.

„I Like It” to największe przeboje w historii muzyki rozrywkowej. Widzowie dowiedzą się jak powstawały światowe evergreeny, poznają też mniej znane fakty z życia ich wykonawców. Każdy odcinek programu to niezwykła podróż przez gatunki i style, od punk rocka i nowej fali, synth popu i new romantic, aż po takie gatunki jak rap, metal, house i disco. Fani wychowani na teledyskach z czasów, kiedy kanały muzyczne były jeszcze w powijakach, a najnowsze trendy muzyczne poznawano za pośrednictwem legendarnego Radia Luxemburg, odkryją na nowo swoich ulubionych artystów, których oglądali niegdyś z wypiekami na twarzy na kasetach VHS. Dla młodszych widzów zaś, będzie to przegląd tego, co tak naprawdę kształtowało współczesną im kulturę popularną.

Każdy z nadawanych w „I Like It” utworów będzie prawdziwą perełką, bo twórców programu nie interesują po prostu piosenki dobre… Ich interesują wyłącznie piosenki wybitne, takie które swoim pojawieniem na zawsze zmieniały oblicze muzyki rozrywkowej, kształtowały wyobraźnie i gusta całego pokolenia.

„I like it” to obowiązkowy seans zarówno dla tych, którzy z nostalgią wspominają czasy kiedy szczytem nowoczesności wydawały się kasety magnetofonowe jak i dla tych dla których winyl to wyłączny atrybut DJ-a.

Program nadawany będzie na antenie Czwórki od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00.

Źródło: Polskie Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *