Polsat zapowiada 4. odcinek „Przyjaciółek” oraz „Hotelu 52”.

Nic tak nie poprawia humoru po ciężkim dniu jak chwila szaleństwa na diabelskim młynie czy odwiedziny w domu strachów! Dlatego też w najbliższym 4. odcinku „Przyjaciółek” Inga (Małgorzata Socha) wybierze się z przyjacielem i córeczką do wesołego miasteczka.

Rafal (Michał Rolnicki), miłość Ingi sprzed wielu lat, postanowi spróbować swojego szczęścia raz jeszcze i zaprosi ją na kawę. Dziewczyna będzie miała jednak inny pomysł – taki, który przypadnie do gustu także jej córeczce Hani (Pola Figurska). Wybiorą się wspólnie do wesołego miasteczka, a tam szaleństw nie będzie końca. Nic tak nie poprawia humoru po stresującym dniu jak chwila zapomnienia w gronie przyjaznych osób… Rafał po cichu będzie liczył, że wspólne wyjście zbliży ich znowu do siebie. Niestety Inga póki co zachowuje jedynie koleżeńskie relacje. Czy Rafałowi uda się rozpalić na nowo dawną miłość? Przekonamy się o tym już wkrótce! Zapraszamy do oglądania 4. odcinka „Przyjaciółek” w czwartek 27 września o godzinie 22:00 w Polsacie.

CASTING NA MAMĘ

Co zrobić, gdy ojciec jest wdowcem i zaczyna interesować się nie tymi kobietami, którymi powinien? Najlepiej urządzić casting na mamę. Rodzeństwo Małgosia (Natalia Keber) i Bartek (Jakub Zdrójkowski) przeprowadzą podobny casting w pokoju hotelowym. Jaki będzie efekt, widzowie przekonają się 27 września, oglądając 69. odcinek serialu „Hotel 52”.

W Hotelu 52 zjawia się Jeremi (Adam Pater) w towarzystwie dwójki swoich dzieci: 9-letniej Małgosi (Natalia Keber) i 12-letniego Bartka (Jakub Zdrójkowski). To właściciel firmy budowanej w Toruniu, znajomy Andrzeja (Marek Bukowski). Od pięciu lat jest wdowcem. Przybywa do Hotelu 52 w sprawach zawodowych. Ma na mieście bardzo ważne spotkanie biznesowe. Liczył, że uda mu się zostawić dzieci pod opieką Iwony (Magda Cielecka). Niestety, Szwed wzięła wolne. Małgosią i Bartkiem zajmie się Beata (Ada Fijał). Szefowa sali wpadnie w oko Jeremiemu, zaskarbi sobie także sympatię dzieci. Czyżby kroił się romans?
Pod nieobecność ojca Bartek i Małgosia urządzają casting na mamę. Podszywając się pod własnego ojca, wymienili maile z kilkoma kobietami, które następnie zaprosili na spotkanie. Niczego nieświadome kandydatki (Agnieszka Judycka, Elżbieta Romanowska) nie będą wiedziały, że zanim poznają Jeremiego, będą musiały odbyć rozmowę z dwójką wymagających egzaminatorów.

Emisja 4. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 27 września o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *