I-Phone 6 dla 2-milionowego fana Radia ESKA na Facebooku (wideo)

Fanpage Radia ESKA na Facebooku zgromadził 2 miliony fanów. Żadna inna polska stacja radiowa nie cieszy się tak dużą popularnością. W związku z tym redakcja rozgłośni przygotowała dla 2-milionowego fana niespodzianki.

Zgromadzenie 2 milionów fanów na Facebooku redakcja Radia ESKA postanowiła uczcić – wręczeniem IPhone 6 i specjalnego dyplomu. Zostało to udokumentowane redakcyjną kamerą.

Od wielu lat jesteśmy liderem wśród stacji radiowych skierowanych do młodego odbiorcy. Nie od dziś wiadomo też, że młody słuchacz dzieli swój czas pomiędzy radio i nowe media. Dlatego też, staramy się być stale obecni i aktywni we wszystkich dostępnych social mediach. Mamy prężnie działające profile, nie tylko na FB, ale również na Twitterze, Instagramie czy Snapchacie. Możemy śmiało powiedzieć, że Radio ESKA jest nie tylko numer 1 w eterze, ale i w Internecie. Niewątpliwie jest to wielka zasługa naszych prezenterów, którzy wkładają olbrzymią codzienną pracę w kontakt ze słuchaczami i – jak widać – doskonale znają swojego odbiorcę i jego potrzeby – mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowa Radia ESKA.

Jak wynika z raportu Sotrender z września 2015 roku, założony w 2009 roku fanpage Radia ESKA zajmuje III pozycję wśród wszystkich polskich fanpage’y na Facebooku. Stacja ustępuje miejsca: Serce i Rozum (2 mln 307 tys. fanów) oraz Play (2 mln 263 tys.).

Od wielu lat fanpage Radia ESKA jest także bezsprzecznym liderem na tle pozostałych rodzimych stacji radiowych. W tyle pozostają RMF (o 1,3 mln fanów mniej) i RMF Maxxx (o 1,4 mln fanów mniej). Rozgłośnia ma największą liczbę zaangażowanych użytkowników, którzy wchodzą w interakcje z treściami zamieszonymi na „wallu” (poprzez klikcięcie „lubię to”, komentowanie lub postowanie).

Fanpage Radia ESKA zajmuje także pierwsze miejsce na podium w kategorii „media”. Siłę marki ESKA podkreśla fakt, że trzecim najpopularniejszym fanpagem tej kategorii jest ESKA TV (z 1,5 mln fanów na fanpageu).

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *