Towarzyskie mecze Polski z Islandią i Czechami w TVP1 HD

Telewizja Polska pokaże dwa najbliższe mecze towarzyskie piłkarskiej reprezentacji Polski: z Islandią w piątek, 13 listopada 2015 roku, i z Czechami cztery dni później. Transmisja w TVP1 HD, na stronie sport.tvp.pl oraz w TVP Stream.

Po awansie do EURO 2016 reprezentacja Polski rozegra dwa towarzyskie mecze, także z finalistami mistrzostw Europy. 13 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie rywalem kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę będzie Islandia, a 17 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu – reprezentacja Czech.

Oba spotkania widzowie będą mogli zobaczyć tylko w Telewizji Polskiej. Początek studia w TVP1 HD przed meczem z Islandią o godzinie 20:25. Spotkanie będzie można także śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.

Dodatkowo przed meczami TVP1 HD pokaże specjalne programy „Biało-czerwoni”, w których nie zabraknie rozmów z naszymi reprezentantami.

Mecz ze Stadionu Narodowego w Warszawie skomentują: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Jacek Kurowski a jego gośćmi będą: Jerzy Engel i Michał Żewłakow. W roli reporterów wystąpią: Szymon Borczuch i Rafał Patyra. Spotkanie we Wrocławiu będą komentować: Maciej Iwański i Marcin Żewłakow. Gospodarzem studia będzie Rafał Patyra, któremu towarzyszyć będą: Jerzy Engel i Tadeusz Pawłowski. Reporterami będą: Szymon Borczuch i Jacek Kurowski.

Plan transmisji:

Piątek (13 listopada)
Polska – Islandia, godzina 20:25, TVP1 HD; godzina 19:45, sport.tvp.pl, TVP Stream

Wtorek (17 listopada)
Polska – Czechy, godzina 20:25, TVP1 HD; godzina 19:30, sport.tvp.pl, TVP Stream

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *