Igrzyska Europejskie – Mińsk 2019 od 21 czerwca na sportowych antenach Polsatu

W piątek, 21 czerwca, rozpoczną się Igrzyska Europejskie. To jedna z największych imprez sportowych jaka będzie się odbywać w tym roku. Ponad 4000 sportowców z 50 krajów będzie rywalizować w 23 dyscyplinach o 200 kompletów medali, a zwycięzcy ośmiu dyscyplin uzyskają kwalifikacje na przyszłoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Transmisje z tego wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl! W ciągu 10 dni przeprowadzonych zostanie ponad 300 godzin transmisji, a specjalni wysłannicy Polsatu Sport będą przekazywać bieżace informacje o Igrzyskach i poczynaniach polskich sportowców. Igrzyska Europejskie – Mińsk 2019 potrwają do niedzieli, 30 czerwca.

Sprawdź godziny transmisji Igrzysk Europejskich w PROGRAMIE TV

Igrzyska Europejskie to impreza organizowana przez Europejski Komitet Olimpijski na wzór igrzysk panamerykańskich, azjatyckich czy afrykańskich. Pierwsza edycja miała miejsce cztery lata temu w Baku. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 21-30 czerwca. Na euroigrzyskach zobaczymy równiez reprezentantów Polski.

Transmisje z Igrzysk Europejskich – Mińsk 2019 widzowie będą mogli oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl! Ceremonie otwarcia euroigrzysk, którą, w piątek, 21 czerwca od godziny 21:00 pokaże Polsat Sport Extra, skomentują Przemysław Iwańczyk, Marcin Lepa i Artur Partyka. Ten sam skład komentatorski usłyszymy podczas ceremonii zamykającej wydarzenie, w niedzielę, 30 czerwca od godziny 21:00 na antenie Polsatu Sport.

W ciągu 10 dni na czterech kanałch sportowych – Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight – oraz na portalu polsatsport.pl zostanie przeprowadzonych ponad 300 godzin transmisji! Widzowie będą mogli zobaczyć zmagania w takich dyscyplinach jak: łucznictwo, lekkoatletyka, badminton, piłka plażowa, boks, koszyków trzyosobowa, kolarstwo, gimnastyka, strzelectwo, tenis stołowy czy zapasy i kajakarstwo. Wydarzenia transmitowane na antenie skomentują m.in. Adam Romański, Janusz Pindera, Marcin Lepa, Aleksandra Szutenberg, Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski, Dominik Durniat, Maciej Turski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Majewski i Artur Partyka.

Prosto z Mińska relacje reporterskie będą przygotowywać specjalni wysłannicy Polsatu Sport – Artur Łukaszewski i Zbigniew Kołtoń. Nie zabraknie wywiadów z reprezentantami Polski, gwiazdami euroigrzysk, a także ciekawostek związanych z imprezą. Materiały przygotowywane przez ekipę Polsatu Sport będzie można zobaczyć codziennie na sportowych antenach Polsatu, portalu polsatsport.pl, a także w Polsacie News i „Wydarzeniach”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *