„Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi” w TVS

„Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi”, czyli dużo jedzenia, dobrej muzyki, humoru i wyjątkowych gości! Emisja już od lipca w soboty o 20:00 na antenie TVS!

Sprawdź ofertę kanału TVS w PROGRAMIE TV

„Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi” to nowość na antenie TVS. Już od lipca w każdą sobotę o 20:00 razem z Mariuszem Kalagą i jego żoną Bogusią oddamy się muzyczno-kulinarnej przygodzie w towarzystwie zaproszonych gości.

Nie przegap pierwszego odcinka programu – już w sobotę 6 lipca o 20:00 w TVS!

Pomysł się zrodził już kilka lat temu – opowiada Mariusz Kalaga. – Zarówno muzyka, jak i kuchnia są moimi ulubionymi zajęciami, które od jakiegoś czasu wykonuję. Lubię dobrze zjeść, co oczywiście widać, haha, a dzięki temu, że moja żona jest mistrzynią kuchni, to wychodzi nam to wspólnie bardzo fajnie. Z kolei muzykę uprawiam od blisko 34 lat, razem z Bogusią od kilku sezonów. W końcu udało nam się te dwa elementy połączyć i stąd wziął się ten pomysł.

Pierwsze odcinki programu będą wyjątkowe, bo wprost z domu Mariusza Kalagi i jego żony. Zapytaliśmy prowadzącego, skąd pomysł na taką formułę.

Dlaczego w domu? Żeby się trochę oswoić w trakcie pierwszych odcinków. Żeby się poczuć pewniej – tłumaczy Mariusz.

– Na pewno będziemy rozmawiać z gośćmi programu o ich upodobaniach kulinarnych – zdradza prowadzący programu. – Podpytamy, czy gotują sami, jakie lubią kuchnie, które kuchnie świata i regionalne są im najbliższe.

Nowy program TVS to różnorodność nie tylko kulinarna, ale także muzyczna! W każdym odcinku zaserwujemy widzom TVS utwory naszych gości.

Już możemy zdradzić, że pierwszym gościem będzie Gang Marcela – mówi prowadzący. – Mieliśmy przyjemność współpracować w latach 90-tych, dlatego bardzo cieszę się, że to właśnie oni pojawią się w pierwszym odcinku.

Fani takich gatunków muzycznych, jak country, blues czy pop mogą spać spokojnie – „Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi” rozszerzą muzyczne spectrum TVS.

Na muzyczno-kulinarne spotkania zapraszamy już w lipcu! „Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi” – od lipca w każdą sobotę o 20:00 w TVS!

Źródło: TVS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *