Igrzyska Paraolimpijskie Soczi 2014 w TVP

W piątek 7 marca rozpoczynają się w Soczi Igrzyska Paraolimpijskie, w których weźmie udział ośmioosobowa reprezentacja Polski. TVP będzie szeroko relacjonować Paraolimpiadę trwającą do 16 marca. Telewizja publiczna pokaże więcej relacji z Soczi niż dwa lata temu z Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie.

TVP do Rosji wysyła swojego reportera – Filipa Czyszanowskiego wraz z operatorem Jackiem Szatańskim. W trakcie trwania imprezy w TVP1/HD (około godziny 7:45) będzie miał emisję 10-minutowy program podsumowujący starty Polaków z poprzedniego dnia. W Jedynce znajdą się także kroniki z Paraolimpiady (2 minuty) w najlepszym czasie antenowym – około godziny 20:05, tuż po „Wiadomościach” i głównym serwisie sportowym.

Informacje o Igrzyskach Paraolimpijskich znajdą się także w serwisach TVP, nie tylko tych sportowych. Paraolimpiadzie będą także poświęcone najbliższe odcinki magazynu „Pełnosprawni” w TVP1/HD. TVP INFO pokaże na żywo najważniejsze momenty ceremonii otwarcia (m.in. przemarsz reprezentacji Polski). Będzie temu towarzyszyć dyskusja w studiu o problemach sportu niepełnosprawnych.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *