„Informacje kulturalne” wracają na antenę TVP Kultura

11 maja, po kilkutygodniowej przerwie, powraca na antenę TVP Kultura program „Informacje Kulturalne”, który relacjonuje najważniejsze wydarzenia kulturalne.

Sprawdź godziny emisji audycji „Informacje kulturalne” w PROGRAMIE TV

Reporterzy programu byli obecni podczas największych wydarzeń artystycznych w Polsce, na wystawach sztuki, premierach teatralnych, operowych i filmowych, spotkaniach z wybitnymi twórcami oraz wszędzie tam, gdzie toczyło się życie kulturalne. W czasach pandemii profil działalności zespołu „Informacji Kulturalnych” ulega nieznacznej modyfikacji. Dostosowując się do nowej rzeczywistości, najświeższe wiadomości ze świata kultury będą prezentowane również w wersji online, z której można korzystać bezpiecznie, bez wychodzenia z domu. Teatry, opery, filharmonie, biblioteki, galerie i muzea przygotowały bogatą i różnorodną ofertę, którą TVP Kultura pokaże w programie „Informacje Kulturalne”.

TVP Kultura upamiętni najważniejsze rocznice oraz omówi najciekawsze zjawiska i wydarzenia artystyczne w Polsce i na świecie oraz zaprezentuje nowości wydawnicze.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kultura w PROGRAMIE TV

W nowej formule „Informacje Kulturalne” będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 19:45 oraz w soboty i niedziele po godz. 20:00 na antenie TVP Kultura.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *