Interaktywny tryb statystyk przy Lidze Mistrzów w Polsat Box Go

W Polsat Box Go jest dostępna nowa interaktywna funkcja prezentująca dodatkowe informacje o wszystkich meczach Ligi Mistrzów UEFA udostępnianych na żywo. Nakładka w języku polskim może być aktywowana przez widza w dowolnym momencie wydarzenia. Z funkcji można korzystać w ramach pakietu Polsat Box Go Sport na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemami Android.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Mistrzów w PROGRAMIE TV

Polsat Box Go przygotował zupełnie nową funkcję, która dostarczy fanom sportu jeszcze więcej informacji o meczach Ligi Mistrzów UEFA. Od teraz na wyciągnięcie ręki będzie można pozyskać dodatkowe dane m.in. o zawodnikach, statystykach meczowych, golach i rzutach karnych. Z funkcji można korzystać podczas transmisji spotkań.

Nowoczesna funkcja zapewnia widzowi możliwość personalizowania informacji podczas oglądania rozgrywek ulubionej drużyny piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA. Dostępna jest na żądanie, w dowolnym momencie trwania transmisji i umożliwia śledzenie:
• statystyk i wyników poszczególnych drużyn
• przegapionych goli i najważniejszych zdarzeń w meczu
• informacji o każdym zawodniku oraz całej drużynie.

Z interaktywnej funkcji można korzystać w ramach pakietu Polsat Box Go Sport na stronie polsatboxgo.pl w przeglądarkach internetowych: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge (w wersji aktualnej lub dwóch poprzednich) oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemem Android w wersji 9 lub wyższej.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *