IPLA dostępna na urządzeniach RTV z systemem Android TV

Teraz także użytkownicy telewizorów, konsol, przystawek Smart TV oraz dekoderów z systemem operacyjnym Android TV mogą korzystać, również za granicą, z najnowszej wersji aplikacji telewizji internetowej IPLA. To pierwsza polska aplikacja VOD na urządzenia z tym systemem zapewniająca tak szeroką ofertę polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów, oraz jedna z nielicznych aplikacji na świecie z wydarzeniami na żywo.

Kolejna aktualizacja aplikacji telewizji internetowej IPLA dostępna jest również dla użytkowników korzystających z urządzeń opartych na bardzo perspektywicznym systemie operacyjnym Android TV, przeznaczonym dla całej grupy urządzeń Connected TV. Jest on obecnie wykorzystywany w najnowszych telewizorach Sony i Philips, konsolach Nvidia SHIELD i Razer Forge TV oraz przystawkach Smart TV, np. Xaiomi Mi Box 4K. Oferta dostępnych dla tego systemu aplikacji stale się poszerza.

IPLA wychodzi naprzeciw potrzebom rynku i oferuje pierwszą polską aplikację VOD na system Android TV z tak szerokim dostępem do polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów. Duża część biblioteki IPLA jest dostępna również za granicą.

Zalety nowej wersji aplikacji:
– dostęp na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android TV od wersji 5.0;
– największy wybór polskich kanałów TV i wydarzeń na żywo;
– jedna z nielicznych na świecie aplikacji z transmisjami;
– dostępna dla użytkowników na całym świecie (z możliwością korzystania z pakietu IPLA WORLD);
– intuicyjna i przyjazna w obsłudze.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *