IV runda eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium

We wtorek i środę, 20-21 sierpnia pierwsze mecze IV rundy eliminacji do nowego sezonu Ligi Mistrzów UEFA. Które sześć zespołów będzie w tym tygodniu bliżej fazy grupowej, która startuje już za niecały miesiąc? Transmisja wszystkich meczów na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w serwisach Polsat Sport Premium PPV.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport Premium 1 w PROGRAMIE TV

Tylko dwa mecze dzieli dwanaście zespołów od upragnionej fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Które z nich dołączą do 26 najlepszych klubów w Europie i będą rywalizować od września o prym na Starym Kontynencie, a które na pocieszenie zmierzą się w rozgrywkach Ligi Europy UEFA? Pierwsze spotkania IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA już we wtorek i środę, 20 i 21 sierpnia, rewanże tydzień później. Najciekawszy pojedynek zapowiada się w Nikozji, gdzie APOEL we wtorek będzie podejmować Ajax Amsterdam, półfinalistę ubiegłorocznej edycji rozgrywek. Ale nie można też zapomnieć o pozostałych meczach tego dnia, w których austriacki LASK zmierzy się z Club Brugge, a rumuńskie Cluj zagra z czeską Slavią Praga. Dzień później Olympiacos zagra z FK Krasnodar, szwajcarski Young Boys zmierzy się z Crveną Zvezdą, a Dinamo Zagrzeb podejmować będzie norweski Rosenborg.

Studio przedmeczowe we wtorek, 20 sierpnia już od godziny 19:00 na antenie Polsatu Sport Premium 1. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Roman Kołtoń, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek i Dariusz Dziekanowski. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, a ciekawostki związane z drużynami wtorkowych spotkań zaprezentuje Szymon Rojek. Najciekawsze akcje w przerwie meczów oraz po końcowym gwizdku przeanalizują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Składy komentatorskie wtorkowych spotkań:
– APOEL – Ajax, 20:50, Polsat Sport Premium 1: Bożydar Iwanow i Jacek Zieliński
– CFR 1907 Cluj – Slavia Praga, 20:15, Polsat Sport Premum 2: Cezary Kowalski i Paweł Golański
– LASK – Club Brugge, 20:15, Polsat Sport Premium PPV 3: Tomasz Smokowski i Dariusz Kubicki

Również w środę, 21 sierpnia, studio na antenie Polsatu Sport Premium 1 rozpocznie się o godzinie 19:00, a poprowadzi je Przemysław Iwańczyk. Wśród zaproszonych gości m.in. Roman Kołtoń i Dariusz Dziekanowski. Przegląd prasy i co o środowych meczach eliminacyjnych piszą fani w mediach społecznościowych przedstawi Aleksandra Szutenberg. Ciekawostki i porównania dotyczące meczów zaprezentuje widzom Szymon Rojek. Analizy najciekawszych akcji pomeczowych przedstawią Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk.

Składy komentatorskie środowych spotkań:
– Olympiacos – Krasnodar, 20:50, Polsat Sport Premium 1: Mateusz Borek i Artur Wichniarek
– Young Boys – Crvena Zvezda, 20:15, Polsat Sport Premum 2: Tomasz Włodarczyk i Dariusz Kubicki
– Dinamo Zagrzeb – Rosenborg, 20:15, Polsat Sport Premium PPV 3: Tomasz Smokowski i Paweł Golański

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *