Vuelta 2019 w Eurosporcie 1

Ostatni w tym roku wielki tour to pełne sportowych emocji trzy tygodnie ścigania w gorącej Hiszpanii. Od 24 sierpnia do 15 września kolarze, a wśród nich walczący o pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Rafał Majka z Bora-Hansgrohe oraz polski zespół CCC Team, przejadą 3272 km. Każdy etap Vuelty z najlepszym komentarzem pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player.

Sprawdź godziny transmisji Vuelty w PROGRAMIE TV

Tegoroczna Vuelta rozpocznie się w sobotę 24 sierpnia drużynową jazdą na czas w Salinas de Torrevieja. Po 23 dniach, na które składa się 6 etapów płaskich, 4 pagórkowate, aż 9 górskich, indywidualna i drużynowa czasówka oraz jedynie dwa dni przerwy, kolarze dojadą na metę w Madrycie. O jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu będzie walczył Rafał Majka, który zna już smak podium Vuelty. W 2015 roku zajął 3. miejsce w ostatecznej klasyfikacji. Teraz Polak będzie liderem zespołu Bora-Hansgrohe, a wspomagać go będzie m.in. Paweł Poljański. W peletonie zobaczymy jeszcze trzech Polaków – Pawła Bernasa i Szymona Sajnoka z CCC Team oraz Tomasza Marczyńskiego z Lotto-Soudal.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Widzowie Eurosportu będą mogli obejrzeć wszystkie etapy pasjonującego wyścigu dookoła Hiszpanii z najlepszym komentarzem m.in. Dariusza Baranowskiego, Tomasza Jarońskiego i Adama Probosza. Przez ponad trzy tygodnie peletonowi towarzyszyć będzie reporter Eurosportu Jakub Ostrowski, który będzie zdawał specjalne relacje prosto z trasy wyścigu, a także przeprowadzał wywiady z bohaterami wyścigu. Raporty, kulisy wyścigu oraz wywiady z kolarzami i ekspertami obecnymi na trasie Vuelty będą publikowane na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *